Šéf ODS Fiala se neudržel: Lidovci se tváří, jako by nebyli ve vládě s Babišem a Sobotkou

22.06.2017 15:58 | Zprávy

Předvolební koalice KDU-ČSL a hnutí STAN je podle předsedy občanských demokratů Petra Fialy nečitelná kvůli vládnímu angažmá lidovců v končícím kabinetu a opoziční roli, kterou dosud hrají Starostové.

Šéf ODS Fiala se neudržel: Lidovci se tváří, jako by nebyli ve vládě s Babišem a Sobotkou
Foto: Hans Štembera
Popisek: Programová konference ODS s podtitulem Silný program pro silné Česko

Šéf ODS nechce před volbami komentovat jednání, která budou následovat po hlasování o novém složení sněmovny a vlády, nové uskupení je podle něj nicméně přirozeným partnerem ODS.

„Všechny strany od středu doprava, demokratické strany, které jsou nesocialistické, jsou naším přirozeným partnerem, ale v tuto chvíli počkejme, jak rozhodnou voliči,“ uvedl Fiala na dotaz ohledně nejbližšího partnera ODS. Zároveň v dnešním rozhovoru s ČTK vyloučil to, že by jeho strana mohla spolupracovat s hnutím ANO, i kdyby v jeho čele nestál současný předseda Andrej Babiš.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: mp

MUDr. Zdeněk Hřib byl položen dotaz

Korupce

Co jste udělali pro potlačení korupce, když jste byli ve vládě? A je podle vás bitcoinová kauza korupční kauzou? Horáková

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Policistům už říkají „kolegové“. Smetana popsal novinářům, co zažívá s Oganesjanovým gangem

15:39 Policistům už říkají „kolegové“. Smetana popsal novinářům, co zažívá s Oganesjanovým gangem

V prostorech ČTK se konala tisková konference provozovatele KTV Live Ivana Smetany. Ten na ní hovoři…