Šéfka Pepsi Coly podporovala Clintonovou. Po volbách se pustila do Trumpa

13.11.2016 7:28

Šéfka Pepsi Coly narozená v Indii, Indra K. Nooyi, v předvolební kampani podporovala demokratku Hillary Clintonovou. Na čtvrteční konferenci v New Yorku, kdy už celý svět věděl, že vyhrál Donald Trump, prohlásila, že svět sice neskončil, ale některé Trumpovy tendence bude třeba utlumit hned v zárodku, jinak budou pro americkou společnost smrtící.

Šéfka Pepsi Coly podporovala Clintonovou. Po volbách se pustila do Trumpa
Foto: donaldjtrump.com
Popisek: Donald Trump

„Jak můžete takhle mluvit o ženách!“ udeřila na Donalda Trumpa po jeho zvolení prezidentem šéfka Pepsi Coly Indra K. Nooyi v narážce na Trumpovo chování během předvolební kampaně i na video, na němž se ukázalo, jaké řeči vede Trump o ženách „v šatně“. Úryvky z jejího projevu přinesl server conservativetribune.com.

Indra K. Nooyi v témže proslovu Trumpovi pogratulovala k vítězství a konstatovala, že svět těmito volbami rozhodně neskončil, ale všechny „nebílé“ zaměstnance a všeobecně příslušníky menšin je třeba ujistit, že se nemají čeho bát. Po slovech Donalda Trumpa z předvolební kampaně je totiž řada lidí znepokojena.

Celý článek naleznete zde.

„Pokud se nám to nepodaří utlumit hned v zárodku, může se z toho stát smrtící síla ohrožující naši společnost,“ varovala dáma. Server připomíná, že poměrně útočná slova šéfky společnosti PepsiCo nejsou v souladu se slovy končícího  prezidenta Baracka Obamy, který vyzval k opětovnému sjednocení národa a popřál Trumpovi v prezidentské roli úspěch. „Pokud uspějete vy, uspějí i Spojené státy,“ prohlásil Obama na tiskové konferenci, kde stál s Trumpem bok po boku.

reklama

autor: mp

Ing. Petr Bendl byl položen dotaz

Diskuze

Dobrý den, pane Bendle. Hned na začátku říkám, že podle mě nemají zemědělci k demonstracím důvod. Vždyť jejich zisky rostou, tak na co si stěžují? Ale proč vás oslovuji je kvůli vašemu komentáři. Tvrdíte, že protest pokus nelegitimních osob o destabilizaci. Proč myslíte, že by se o to někdo snažil? ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kostlivec Vondry? „Úplatky v Promopro. Věděl o nich. Možná si sám odnesl igelitku.“ Zasvěcený promluvil

22:35 Kostlivec Vondry? „Úplatky v Promopro. Věděl o nich. Možná si sám odnesl igelitku.“ Zasvěcený promluvil

Česká vláda, jedna z nejmilitantnějších vlád na světě, vsadila vše na strašení válkou, a vychází jí …