Šéfkuchař Pohlreich: Roztahuje se tu socialismus. Lidem se nechce pracovat, radši spoléhají na stát, a to je vždycky průšvih

22.04.2017 16:56 | Zprávy
autor: mp

Šéfkuchař Zdeněk Pohlreich je znám tím, že bez okolků říká, co si myslí. Nejinak tomu bylo i v rozhovoru pro server Lidovky.cz. Domnívá se, že se dobrovolně vzdáváme volného prostoru, který nám poskytuje liberální smýšlení spojené s kapitalismem a zcela nesmyslně se sami vracíme do okovů totality.

Šéfkuchař Pohlreich: Roztahuje se tu socialismus. Lidem se nechce pracovat, radši spoléhají na stát, a to je vždycky průšvih
Foto: Hans Štembera
Popisek: Kuchařská celebrita Zdeněk Pohlreich přišel propagovat svou televizní show

Zdeněk Pohlreich podle svých vlastních slov nemá rád, když mu něco někdo vnucuje. Nerad se podřizuje třeba dnešním moderním trendům v gastronomii. Nemá prý nic proti minimalismu, ale nezapomíná na to, že cílem gastronomie je nakrmit co nejvíc lidí. Čím víc zakazníků bude člověk mít, tím spíš může stát na vlastních nohou a toho si Pohlerich cení.

Zdá se mu, že dnes stále více lidí odmítá stát na vlastních nohou a spoléhají na to, že se o ně postará stát.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Zlevnění potravin

Máte za to, že když zlevníte energie, zlevní se i potraviny, což tvrdíte? Podle mě ne. Máte ještě nějaká další řešení?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Dusno na V4 v Budapešti. Vystrčil přišel s Ukrajinou, Poláci hrozili odjezdem

20:13 Dusno na V4 v Budapešti. Vystrčil přišel s Ukrajinou, Poláci hrozili odjezdem

Maďarské předsednictví středoevropské V4 pro roky 2025 a 2026 si zvolilo soutěživé motto Competitive…