Senátní výbory dnes projednají DPH i restituce

08.08.2012 6:27 | Zprávy
autor: adr, čtk

V Senátu dnes zasedne několik senátních výborů. Budou se zabývat zákony, které jim odeslala Poslanecká sněmovna. Senátoři projednají například návrh na zvýšení daně z přidané hodnoty a další vládní úsporné návrhy a posoudí i církevní restituce.

Senátní výbory dnes projednají DPH i restituce
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jednání Senátu Parlamentu České republiky

Uvedené návrhy zřejmě v Senátu narazí na nesouhlas levicové opozice. Opoziční ČSSD zvýšení DPH na 15 a 21 procent odmítá, stejně jako majetkové vyrovnání s církvemi. Obě předlohy tak zřejmě Senát zamítne a vrátí do sněmovny.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Andrej Babiš byl položen dotaz

Grónsko

Pane premiére, jaký je podle vás skutečný důvod proč chce USA Grónsko? Myslíte, že se o Grónsko bojí, že by na něj Rusko zaútočilo raketami, o kterých jste mluvil? Nebo se snad bojí Ruska? Pochybuji

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Přistihli jsme Milion chvilek při podvodu, tvrdí Rajchl. Falešná jména? Přišla reakce

21:19 Přistihli jsme Milion chvilek při podvodu, tvrdí Rajchl. Falešná jména? Přišla reakce

Kolem demonstrace na podporu prezidenta Petra Pavla to jiskří. Spolek Milion chvilek pro demokracii,…