Senátor Valenta a Synot novými partnery České unie sportu

24.09.2015 15:04

Skupina Synot se dnes stala klíčovým partnerem České unie sportu. Synot - známý jako klíčový podporovatel českého fotbalu, se v rámci unie soustředí především na podporu sportování dětí.

Senátor Valenta a Synot novými partnery České unie sportu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Zakladatel holdingu Synot Ivo Valenta

„Není to  náhoda. Mám třináctiměsíčního syna, kterého ke sportu podobně jako další mé děti  povedu. Statistiky ohledně obézních lidí a zejména dětí jsou naprosto alarmující.  Akce České unie sportu - Sportuj s námi nabízí celou řadu mimořádně atraktivních soutěží. Synot jich v  následujícím období podpoří na pět stovek," řekl naší redakci podnikatel a senátor Ivo Valenta.

Organizátorům dětských soutěží chce Synot pomoci nejen finančně, ale i marketingově a mediálně.  Podporu ČUS ze strany Synotu kvituje i její předseda Miroslav Jansta. 

„Důsledně  se zaměřujeme na akce pro ty nejmenší.  Ty jsou nejvíce ohroženou skupinou. Ale naše aktivity oslovují i  širokou veřejnost, která normálně nesportuje. Je to ta část veřejnosti, která má vypěstované nějaké návyky z minulosti, kdy sport v této zemi tolik nestrádal a lidé si jej mohli dovolit, " řekl na dnešní tiskové konferenci šéf České unie sportu Miroslav Jansta.  

Projekt ČUS Sportuj s námi - dnes oficiálně podpořený skupinou Synot, odstartoval  v roce 2014. Jeho partnerem se stali olympijští vítězové  Eva Samková a Jaroslav Kulhavý.  Do projektu bylo vloni zařazeno 180 akcí. Soutěže, závody a  turnaje sledovalo více než 52 000 diváků. Mezi pořadatele bylo rozděleno přes tři miliony korun.  Do letošního ročníku  přišlo 850 přihlášek. To je každý desátý členský sportovní klub v rámci České unie sportu. Projekt, jehož klíčovým partnerem se stává Synot, patří  rovněž do kampaně Českého olympijského výboru - Česko  sportuje.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Josef Petrů

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Bordel ve Sněmovně: Co v TV nebylo. Tenhle ani nešel domů. A ráno, ráno bylo taky veselo. Padlo slovo „koule“

11:24 Bordel ve Sněmovně: Co v TV nebylo. Tenhle ani nešel domů. A ráno, ráno bylo taky veselo. Padlo slovo „koule“

Včera a dnes poslanci zažili v Poslanecké sněmovně rétorický maraton. Podle stránek Sněmovny trvala …