Sexuální kolaborantky! Zpráva o vlivu islámu na Česko vynesla na světlo i nechutnosti

06.12.2018 7:35

Nekontrolovatelný vstup lidí praktikujících islám do Česka označila Národní centrála proti organizovanému zločinu (NCOZ) z hlediska terorismu za nebezpečný. Podle její výroční zprávy existují signály, že v ČR funguje větší množství firem a agentur s majiteli z arabských zemí, které muslimům zprostředkovávají veškerá povolení k pobytu na českém území.

Sexuální kolaborantky! Zpráva o vlivu islámu na Česko vynesla na světlo i nechutnosti
Foto: Jan Rychetský
Popisek: V Olomouci uspořádali protiislámští aktivisté happening a zpívali koledy o Mohamedovi

„Nebezpečí v podobě nekontrolovatelného vstupu osob praktikujících islám na území ČR byla již v současné době zaznamenána,“ konstatovala centrála. Zmíněné agentury podle ní povolení často kamuflují doprovodem nemocných lidí a účastí v lázeňském zařízení.

U lidí takto vstupujících na české území podle zprávy rovněž „existují indicie o tom, že disponují velkým množstvím finančních prostředků, jejichž původ, odesílatele ani plánovaný účel použití nelze ve většině případů dohledat“.

Česká policie doposud nemusela řešit žádný otevřený projev mezinárodního terorismu. Podle NCOZ bude do budoucna i nadále nezbytné „monitorovat činnost muslimských komunit za účelem odhalování konkrétních teroristických hrozeb, včetně odhalení jednotlivců nebo zájmových skupin s radikálními náboženskými názory, které jsou v rozporu s právním řádem ČR“.

Centrála připomněla, že s ohledem na končící válečný konflikt na Středním východě lze předpokládat přesun bojovníků Islámského státu či jejich příbuzných do Evropy, což s sebou může nést bezpečnostní riziko z pohledu jejich možné radikalizace nebo přípravy teroristického útoku.

Podle NCOZ v současné době pokračuje trend průjezdů lidí směřujících přes české území do oblasti bojových operací v Sýrii, nebo opětovných návratů těchto „cestujících džihádistů“ do zemí původu, tedy zejména do západní Evropy. K těmto účelům slouží především pražské Letiště Václava Havla.

Národní centrála podle své výroční zprávy zaznamenala také nový trend ve sjednávání účelových sňatků Češek zejména s občany Turecka. Na takovýchto svatbách se podle všeho podílejí organizované skupiny. Turci pak díky sňatku mohou vstoupit na území Evropské unie a žádat o vydání dokladu k trvalému pobytu. Ženy pak dostávají za své služby finanční odměny. 

Centrála pak také očekává vzrůstající vliv Číny, a to včetně snah o ovlivnění našeho státu v různých směrech. 

Právě k této zprávě se na svém facebookovém profilu vyjádřil bývalý poslanec za hnutí ANO Bohuslav Chalupa. „Tak konečně něco podstatného... Jeden už je z té rusofobie, pana Jandy z EH, z ‚Číny‘ a toho, že z hlediska rejdění špionů jsme na tom hůře než Acapulco (viz film Muž z Acapulca) poněkud otupělý... Islám je pro nás, naše občany tou skutečnou a nejreálnější hrozbou – a účelové zvýrazňování jiných hrozeb má ve skutečnosti jen zmást obyčejného člověka a zaměřit jeho pozornost falešným směrem,“ zmínil Chalupa. 

Své pak k celé věci, tedy k tématu „cestujících džihádistů“ vyjádřil i právník Tomáš Tyl. „Džihádista na Letišti Václava Havla?! Vyloučeno!!! Možná na Ruzyni,“ napsal Tyl. 

A velmi zostra výroční zprávu okomentoval aktivista Hynek Charous. „Sexuální kolaborantky s nacisty po válce stříhali dohola a na čelo jim malovali hákový kříž. Tady bych byl pro podstatně přísnější tresty,“ řekl.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Další rozbuška kolem Českého rozhlasu. O práci přišel známý hudební kritik. Hřebejk a další už vidí rudě

14:05 Další rozbuška kolem Českého rozhlasu. O práci přišel známý hudební kritik. Hřebejk a další už vidí rudě

Uskupení Milion chvilek pro demokracii se smutkem oznámilo, že Český rozhlas ukončil spolupráci s je…