Skandál kolem Pussy Riot. Známou členku skupiny vyvedli z letadla. Zde je důvod

14.02.2019 19:05 | Zprávy

Členku ruské skupiny Pussy Riot Mariju Aljochinovou odvedli ve španělské Barceloně z letadla. Prý byla opilá. Mířila do Itálie.

Skandál kolem Pussy Riot. Známou členku skupiny vyvedli z letadla. Zde je důvod
Foto: Archiv
Popisek: Španělská vlajka

Španělský deník El Mundo napsal, že letadlo z Barcelony do Milána už popojíždělo ke vzletu, když se najednou začalo vracet na svou výchozí pozici. Do letadla vstoupili členové bezpečnostních orgánů a vyvedli odtud dvě osoby. Jednou z nich měla být Marija Aljochinová, členka Pussy Riot. Aljochinová opustila letadlo dobrovolně, bez nátlaku. Od španělského deníku převzal zprávu server britského listu Daily Mail.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: mp

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Kauzy

Jak to myslíte, že policie a soudy některé kauzy vyšetřovat nemohly? Proč? To je přeci v rozporu s nezávislostí těchto orgánů. A jaké tedy máte řešení? Děkuji za odpověď. Jana

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ivan Hoffman: ODS na konkurenci vypouští média. Teď už to nepomůže

10:25 Ivan Hoffman: ODS na konkurenci vypouští média. Teď už to nepomůže

POHLED IVANA HOFFMANA Na konkurenci vnější může ODS vypustit „hlídací psy demokracie“, konkurence vn…