Škromach štípl KDU-ČSL: Toto jsem slyšel a dost mě to zaskočilo

18.12.2013 10:30

Místopředseda Senátu Zdeněk Škromach (ČSSD) se často a rád svěřuje s různými dojmy a názory svým voličům a příznivcům. Nejinak je tomu ve středu. Na svém profilu na sociální síti Facebook dopoledne glosoval projednání souhlasu s jmenováním ústavních soudců na návrh prezidenta Miloše Zemana a přidal vyjádření k údajnému kandidátovi lidovců na post ministra práce.

Škromach štípl KDU-ČSL: Toto jsem slyšel a dost mě to zaskočilo
Foto: rep
Popisek: Zdeněk Škromach
reklama

Senát dnes bude schvalovat další dva kandidáty na ústavní soudce. O znovuzvolení se uchází profesor trestního práva Jan Musil, druhým adeptem je odborník na evropské právo Jiří Zemánek. Senátoři jejich nominaci pravděpodobně posvětí. Horní komoře své kandidáty představil prezident Miloš Zeman.

Kafíčko a potom práce

Místopředseda Senátu Zdeněk Škromach přidal své postřehy v příspěvku na sociální síti Facebook. "Trochu mrazivým ránem do Senátu. Kafíčko a několik setkání. A jdeme na projednání souhlasu s jmenováním ústavních soudců na návrh pana prezidenta ČR Miloše Zemana. Zdá se, že oba budou mít podporu," shrnul politik.

"Trochu mě zaskočila informace z kuloárů, že by lidovci snad nominují na ministra práce a sociálních věcí Václava Krásu! To si tedy neumím představit," napsal Škromach k údajné nominaci někdejšího poslance a současného předsedy Národní rady osob se zdravotním postižením ČR.

Co přesně napsal Zdeněk Škromach na Facebooku:

Trochu mrazivým ránem do Senátu. Kafíčko a několik setkání. A jdeme na projednání souhlasu s jmenováním ústavních soudců na návrh pana prezidenta ČR Miloše Zemana. Zdá se, že oba budou mít podporu. Trochu mě zaskočila informace z kuloárů, že by lidovci snad nominují na ministra práce a sociálních věcí Václava Krásu! To si tedy neumím představit. A co Vy? Hezký den

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: adr

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Chachá. Jágr utřel Pavla Novotného za urážky. Karlem Gottem

15:04 Chachá. Jágr utřel Pavla Novotného za urážky. Karlem Gottem

Jarda Jágr není zrovna nejostřejší tužka v penále, nechal se v uplynulých dnech slyšet řeporyjský st…