Šlachtu do voleb zmlátí. Přišlo to z nečekaného místa

23.09.2021 14:54 | Ze sítí

Známá advokátka a politická aktivistka Klára Samková sdílela své postřehy z předvolební kampaně. Babiš mladší a vyhozená Lipovská by mohl být prý jen začátek. Nadhodila scénář, který by mohl zajímat Roberta Šlachtu a jeho Přísahu.

Šlachtu do voleb zmlátí. Přišlo to z nečekaného místa
Foto: Zuzana Koulová
Popisek: Robert Šlachta v Hradci Králové

Jak známo, minulý pátek Poslanecká sněmovna odhlasovala i přes zdržení vzniklé odstraňováním Lubomíra Volného od poslaneckého pultíku odvolání kandidátky Volného bloku Hany Lipovské z rady ČT. Klára Samková si myslí, že tímto krokem všichni ti, kdo pro návrh Olgy Sommerové hlasovali, podpořili volební výsledek Volného bloku. „Tak Poslanecká sněmovna odvolala Lipovskou z ‚televizní rady‘. Myslím, že pro zvolení Volného bloku do PSP už poslanci nemohli udělat více. Domnívala jsem se, že ‚maximem minima‘ je zneužití A. B. ml. opozicí. Zjevně jsem se zmýlila,“ napsala Samková zklamaně.

A hned dala i drobnou radu, jak do Sněmovny dostat i dalšího politického nováčka. „Co bude do třetice? Zmlácení Šlachty? Jsem napjatá, do voleb 14 dnů, prostor je...,“ dodala. Šlachta vede hnutí Přísaha v Moravskoslezském kraji, tedy ve stejném kraji jako právě Lubomír Volný.

O zneužití Andreje Babiše mladšího psala Klára Samková již dříve. Podle ní se „pasákům“ Andreje mladšího podařilo připomenout lidem Nový zákon a podat nezvratný důkaz, že ti, „kteří vytrvají“ (tedy voliči ANO), jsou „trpitelé Boží“ a ten, kdo bojuje proti svému otci, je ďáblův zplozenec a zvěstovatel konce světa a času.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: AZy

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Hrozivý útok na EU. Drahá elektřina? Je to jinak, Čeští elfové prý odhalili

21:52 Hrozivý útok na EU. Drahá elektřina? Je to jinak, Čeští elfové prý odhalili

Mluvčí internetové skupiny Čeští elfové Vít Kučík varuje, že se aktuálně velmi rychle šíří nový „nar…