Slavný textař a hudebník Pavel Chrastina: Jsme ve válce a nepřítel je islám. Už si to zapamatujte. A je úplně jedno, co žvaní politici

24.03.2017 9:47

Hudebník Pavel Chrastina, jenž spoluzakládal skupinu Olympik, má jasno. „Jsme ve válce s islámem. Už si to jednou pamatujte,“ píše v komentáři pro server Neviditelný pes. A to je teprve začátek.

Slavný textař a hudebník Pavel Chrastina: Jsme ve válce a nepřítel je islám. Už si to zapamatujte. A je úplně jedno, co žvaní politici
Foto: Archiv
Popisek: Modlící se muslimové v mešitě

„Mám jedinou poznámku: Jsme ve válce s islámem. Už si to jednou pamatujte,“ začal Chrastina svůj komentář. Dovolává se přitom slov francouzské prezidentské kandidátky Marine Le Penové, která stojí v čele krajně pravicové Národní fronty. Ta dlouhodobě upozorňuje, že tady dnes nejde o boj s teroristy, ale s ideologií, která z lidí teroristy dělá. Touto ideologií je podle Le Penové i podle Chrastiny islám.

Celý komentář naleznete zde

Problém prý je, že se bojíme problémy pojmenovat pravými jmény, bojíme se říct, že touto ideologií je islám. Politicky korektně mluvíme o islamismu, politickém islámu a tak podobně. Jenže podle Chrastiny je islám zkrátka islám a tečka. Za toto zastření pojmů můžeme podle autora komentáře poděkovat další ideologii, a to ideologii multikulturalismu a novodobým neomarxistům.

„Naše média tzv. hlavního proudu budou teď celou událost rozmělňovat a možná i bagatelizovat. Řada politiků, zejména těch sedících v Bruselu, bude žvanit a žvanit a zase žvanit. Proč? Abychom pokud možno zapomněli na to, že jsme již několik let ve válce. A s kým jsme ve válce? Domácí politikáři se budou dušovat, jak jsme skvěle připraveni. Nejsme. Tohle může zítra potkat každého z nás,“ uzavírá Chrastina.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Západ? Čaputová? Tereza Spencerová se omlouvá přátelům, ale nemůže jinak. „U blbejch,“ dodává

8:14 Západ? Čaputová? Tereza Spencerová se omlouvá přátelům, ale nemůže jinak. „U blbejch,“ dodává

OKNO DO SVĚTA TEREZY SPENCEROVÉ Snažím se na Blízkém východě vysvětlovat a obhajovat západní politik…