Šmejdi z ČT v akci, podrazácký ubožák, černoprdelník. Petr Štěpánek recenzoval večerní debatu

01.09.2016 9:07

Českotelevizní šmejdi opět v akci, ulevil si místopředseda Alternativy pro Českou republiku Petr Štěpánek při sledování Událostí, komentářů. Ivan Gabal a Marek Černoch se tam pouštěli do Martina Konvičky, který je podle Gabala typickým příkladem projevů, které musí být odsuzovány.

Šmejdi z ČT v akci, podrazácký ubožák, černoprdelník. Petr Štěpánek recenzoval večerní debatu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Petr Štěpánek

Poslanci Marek Černoch (Úsvit) a Ivan Gabal, zvolený za KDU-ČSL, debatovali ve středečních Událostech, komentářích České televize o svobodě slova v naší zemi. Gabal uvedl, že patří ke generaci, která byla komunistickým režimem považována za extremistickou, když nosila dlouhé vlasy. Je proto na problematiku svobody slova v demokratické společnosti velmi citlivý. Zdá se mu však, že v Česku je prostor pro svobodu slova dostatečný.

Anketa

Věříte, že Lukáš Nečesaný je vinen?

68%
32%
hlasovalo: 778 lidí

Ukazuje to i rozhodnutí soudu ve věci červených trenýrek na Pražském hradě. Jenže pak jsou případy, které je třeba trestat. Takovým je podle Gabala „zamaskovaná extremistická akce“ Martina Konvičky na Staroměstském náměstí.

Černoch Konvičkovu akci také odmítl, čímž se ale neubránil tomu, aby jej sociolog a veterán Občanského fóra Gabal vypeskoval, že je Konvičkovým bývalým spojencem.

Při sledování debaty v Událostech, komentářích se neudržel Petr Štěpánek, senátní kandidát Alternativy pro Českou republiku. „Českotelevizní šmejdi opět v akci. Události, komentáře opět o Konvičkovi bez Konvičky. O Konvičkovi plkají podrazácký ubožák Marek Černoch a zoufalý pravdoláskař Ivan Gabal, toho času v černoprdelnickém dresu,“ ulevil si.

„Běs, běs, běs! Českou televizi zrušit bez náhrady,“ uzavřel Štěpánek, někdejší člen Rady pro rozhlasové a televizní vysílání a vehementní kritik veřejnoprávního vysílatele.

Facebook Petra Štěpánka:

Českotelevizní šmejdi opět v akci. Události komentáře opět o Konvičkovi bez Konvičky. O Konvičkovi plkají podrazácký ubožák Marek Černoch a zoufalý pravdoláskař Ivan Gabal, toho času v černoprdelnickém dresu. Běs, běs, běs! Českou televizi zrušit bez náhrady !!!

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: jav

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Kde jste na to vzal peníze?“ Šafrovi je horko. Chtěl vám do schránek naházet dva miliony kusů novin, nevyšlo to. Miliardář prý zabránil. Jenže teď je vše jinak

18:33 „Kde jste na to vzal peníze?“ Šafrovi je horko. Chtěl vám do schránek naházet dva miliony kusů novin, nevyšlo to. Miliardář prý zabránil. Jenže teď je vše jinak

Novinář a velký bojovník proti vládě Andreje Babiše Pavel Šafr chtěl před volbami rozeslat lidem mil…