Smetana jako Švejk a tykadla ODS coby kůl v plotě Jakeš, srovnává Uhl

08.09.2012 9:30

Proces s řidičem autobusu Romanem Smetanou pokračuje. Nejvyšší soud zamítl stížnost podanou bývalým ministrem spravedlnosti Jiřím Pospíšilem (ODS). V případu se podle komentátora Práva dá najít souvislost mezi Švejkem či Milošem Jakešem coby kůlem v plotě. Dnes si utahujeme z tykadel ODS.

Smetana jako Švejk a tykadla ODS coby kůl v plotě Jakeš, srovnává Uhl
Foto: repro YouTube.com
Popisek: Roman Smetana, za počmáraný plakát 100 dní vězení

Pro spravedlnost bychom podle Petra Uhla měli uvést, že nešlo jen o plakáty ODS. Tykadla totiž maloval Smetana všem, hlava nehlava. „Ve svém občanském zhnusení nad politickými stranami byl nestranný,“ píše komentátor s tím, že plakáty KSČM Smetana nepomaloval prý proto, že strana zkrátka žádné neměla. Jinak by to udělal.

Tím autorovi článku Smetana připomíná Švejka. „Ten se přiznal, že kdyby měl fotoaparát, fotografoval by i nádraží, jelikož je velké a nehýbe se,“ píše v Právu Uhl.

Autor uvádí, že ODS byla v řízení jedinou poškozenou stranou vymáhající škodu. Náhradu škody nepožadovala ani ČSSD ani KDU-ČSL. Občanská demokracie tak ukázala smysl pro humor jako kdysi Miloš Jakeš ve svém projevu na Červeném Hrádku. „Jako si tehdy dělali lidé legraci z Jakeše coby „kůlu v plotě“ a z jeho bojlerů (myslel brojlery), utahují si dnes z tykadel ODS,“ poukazuje Uhl.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: jno

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Zeman a ČEZ. Erik Best má vážné zjištění

14:52 Zeman a ČEZ. Erik Best má vážné zjištění

Ve svém posledním slově se český novinář amerického původu Erik Best věnuje ČEZu a machinacím v jeho…