Smrt Petra Kellnera: To ticho! Že by...? Slavná tvář se ozvala

23.07.2021 14:58 | Zprávy

Publicista a bývalý předseda strany Věci veřejné Radek John prozradil, co se mu honí hlavou. A není to nic pěkného, spíš samé otázky. Jde o smrt Petra Kellnera. „Vyslechl už někdo přeživšího svědka? Ví už někdo, co se vlastně stalo?“ ptá se John.

Smrt Petra Kellnera: To ticho! Že by...? Slavná tvář se ozvala
Foto: Reprofoto výroční zpráva PPF
Popisek: Miliardář Petr Kellner (1964-2021)

John se na svém facebookovém profilu vrátil ke smrti nejbohatšího Čecha Petra Kellnera. „Na konci března zaplavily média články o tragické havárii helikoptéry, při které zemřel i Petr Kellner. O tom, co přesně se stalo, proč se to stalo a jak se to stalo, se pouze spekulovalo. A pak všechno utichlo,“ popisuje bývalý politik překvapeně.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: AZy

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat
Mgr. Aleš Dufek byl položen dotaz

EU

Napsal jste to přesně, že se EU snaží být v ochraně životního prostředí lepší než zbytek světa. Já se ale ptám, k čemu to je? Hlavně když jak taky sám tvrdíte, je to na úkor nás všech, kdy na tu její politiku tvrdě doplácíme?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Žaloba k Baxovi na SPD a Stačilo. A Kysela mluví o zneplatnění a přepočítání výsledků

19:48 Žaloba k Baxovi na SPD a Stačilo. A Kysela mluví o zneplatnění a přepočítání výsledků

„Musely by se přepočítat výsledky,“ říká ústavní právník a poradce prezidenta Jan Kysela, co by se s…