Sobotka by se kvůli své záchraně spojil třeba i s ďáblem, zkonstatoval Ovčáček

20. 5. 2017 21:49

Do premiéra Bohuslava Sobotky (ČSSD) se na serveru Svobodný názor strefil hradní mluvčí Jiří Ovčáček. Svobodný názor je dle jeho slov politicky nekorektní občasník.

Sobotka by se kvůli své záchraně spojil třeba i s ďáblem, zkonstatoval Ovčáček
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jiří Ovčáček

„Platí zlaté pravidlo. Kdo nejhlasitěji vykřikuje hesla na obranu svobody a demokracie, je ve skutečnosti největším nepřítelem obojího. A jeho cílem je umlčet svobodné názory a omezit demokracii,“ píše Ovčáček s tím, že v současnosti je nejhlasitějším obráncem svobody a demokracie právě Sobotka. „To je ale jen role. Pouhá role. Je třeba se podívat do zákulisí,“ zkonstatoval.

Tam podle něj vidíme Bohuslava Sobotku obklopeného podivným přelivem svého přítele Radka Pokorného. Ale také Bohuslava Sobotku spojeného s temnou minulostí kauzy OKD. "

„Bohuslava Sobotku, ke kterému se lísá 75 % (!) českých médií. Bohuslava Sobotku ovívaného neziskovkami, které dostávají štědré státní dotace za vlády Bohuslava Sobotky. Bohuslava Sobotku podporovaného Pražskou kavárnou, která svolává manifestace jako vystřižené z minulého režimu. Bohuslava Sobotku, který jak gangster vyhrožuje přímo zvolenému prezidentu republiky,“ jmenoval dále Ovčáček.

Původní text ZDE.

Bohuslav Sobotka by se podle něj také pro svou vlastní politickou záchranu spojil třeba s ďáblem i udělá vše pro to, aby nebyl zvolen jediný skutečně levicový prezidentský kandidát Miloš Zeman. A také prý hraje betla s „nepovinnými“ migrantskými kvótami. 

„Právě tento pohled do zákulisí ukazuje, kdo reálně ohrožuje svobodu a demokracii v České republice, má autoritářské sklony a disponuje pro jejich realizaci obrovskými finančními i mediálními zdroji. Otázka dneška tedy zní: Svoboda, nebo Sobotka,“ uzavřel.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Romové, starejte se, řekl Křeček. A sakra: Už to jede, už to sviští

12:44 Romové, starejte se, řekl Křeček. A sakra: Už to jede, už to sviští

Stanislav Křeček se stal kandidátem prezidenta pro úřad Veřejného ochránce práv. Právě o tomto témat…