Sobotka zhodnotil své bilanční návštěvy podřízených. Pochválil všechny, hlavně sociální demokraty

8. 8. 2014 22:18

Premiér Bohuslav Sobotka na společné tiskové konferenci s dalšími ministry za ČSSD zhodnotil plnění předvolebních slibů sociální demokracie v jednotlivých resortech. Sobotka vyzdvihl především ekonomický přínos pro Česko, který se projevil v důsledku konkrétních kroků jednotlivých ministrů za ČSSD.

Sobotka zhodnotil své bilanční návštěvy podřízených. Pochválil všechny, hlavně sociální demokraty
Foto: Hans Štembera
Popisek: Bohuslav Sobotka se svými stranníky ve sněmovně
reklama

„Podařilo se nám získat nové investory do nezaměstnaností postižených regionů jako je Ústecký nebo Moravskoslezský kraj," uvedl Sobotka podle České televize. Dále zdůraznil, že ministryně práce a sociálních věcí Michaela Marksová-Tominová dokázala prosadit zvyšování minimální mzdy. U ministra zdravotnictví Svatopluka Němečka následně ocenil, že dokázal prosadit zrušení zdravotnických poplatků.

Ministru školství Marcelu Chládkovi se podařilo prosadit zvýšení platů učitelů, ministr vnitra Milan Chovanec se podílel na zrodu týmu Kobra. Lubomíru Zaorálkovi se prý podařilo sjednotit hlasy vrcholných představitelů Česka v oblasti zahraniční politiky.

Premiér Sobotka při svých inspečních cestách zhodnotil i působení ministrů z koaličních stran - ANO a KDU-ČSL. Žádný z hodnocených ministrů či ministryň nemusel čelit žádné kritice z úst premiéra.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: mp
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Hřib a Drahoš opět dráždí čínského draka. Vytvořili děkovné VIDEO a Tchaj-wan ho zveřejnil. Diplomaté nevěří svým očím

19:13 Hřib a Drahoš opět dráždí čínského draka. Vytvořili děkovné VIDEO a Tchaj-wan ho zveřejnil. Diplomaté nevěří svým očím

"Bylo by prospěšné, kdyby váš národ mohl být zapojen ve Světové zdravotnické organizaci." To řekl se…