Šok: Pražská kavárna začala válčit mezi sebou. Zasahuje Erik Tabery. Jaroslav Plesl z toho má srandu

1. 12. 2016 13:20

Pražská kavárna začíná zřejmě válčit mezi sebou. Povšiml si toho teplický radní za TOP 09 Dominik Feri, jenž na svém facebookovém profilu sdílel fotografii šéfredaktora Respektu Erika Taberyho. A zapojil se i jeden z exministrů...

Šok: Pražská kavárna začala válčit mezi sebou. Zasahuje Erik Tabery. Jaroslav Plesl z toho má srandu
Foto: Repro Foto: ČT24
Popisek: Šéfredaktor týdeníku Respekt Erik Tabery v pořadu ČT Hyde park
reklama

„To jsou ale konce. Redaktor Respektu šel na setkání Andreje Babiše s novináři k EET, které probíhalo v Café Neustadt. Ve dveřích jej ale zastavil majitel kavárny Ondřej Kobza s tím, že to je jen pro vybrané novináře a mezi ně Respekt nepatří. Prý to nemá hrotit a jít pryč,“ uvedl Tabery.

Boje mezi Respektem a kavárníkem Kobzou si pak samozřejmě již všímá i novinářský kolega, šéfredaktor MF Dnes Jaroslav Plesl. „Je čtvrtek a Ortela s Bílou střídá Ondřej Kobza. Tak takhle se ta prezidentská volba vyhrát nedá. Kdo bude veřejným nepřítelem číslo jedna příště? Václav Havel? Něco by se určitě našlo,“ konstatuje se slovy „pražská kavárna proti pražské kavárně“.

Příspěvku Erika Taberyho si pak všiml i exministr financí Miroslav Kalousek (TOP 09). „Kromě prostředí podnikatelského naše vláda zřejmě narovnává i prostředí mediální,“ sdělil.

Anketa

Co říkáte na to, že hospodští zavírají kvůli EET?

hlasovalo: 13540 lidí

A i to pak následně Plesl okomentoval. „Chudák Kalousek. Jeho skomírající politickou kariéru bude nakonec podepírat Erik Tabery s Lenkou Zlámalovou. To jsou konce... Vot kakoj samohon!“ řekl.

Celý příspěvek Erika Taberyho:

To jsou ale konce. Redaktor Respektu šel na setkání Andreje Babiše s novináři k EET, které probíhalo v Cafè Neustadt. Ve dveřích jej ale zastavil majitel kavárny Ondřej Kobza s tím, že to je jen pro vybrané novináře a mezi ně Respekt nepatří. Prý to nemá hrotit a jít pryč.

Celý příspěvek Jaroslava Plesla:

Je čtvrtek a Ortela s Bílou střídá Ondřej Kobza. Tak takhle se ta prezidentská volba vyhrát nedá. Kdo bude veřejným nepřítelem číslo jedna příště? Václav Havel? Něco by se určitě našlo... Pražská kavárna proti pražské kavárně.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: vef
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ta verbež nás zničila. Kašle, prská, chlastá. Blatný, přijeď! „Covid-díra“ Česka, kterou Praha nezná

19:22 Ta verbež nás zničila. Kašle, prská, chlastá. Blatný, přijeď! „Covid-díra“ Česka, kterou Praha nezná

REPORTÁŽ Jak poznáte Ukrajince, Moldavana či Rumuna? Kašle a prská kolem sebe, hadřík v podobě někol…