Šok: Pražská kavárna začala válčit mezi sebou. Zasahuje Erik Tabery. Jaroslav Plesl z toho má srandu

01.12.2016 13:20 | Zprávy
autor: vef

Pražská kavárna začíná zřejmě válčit mezi sebou. Povšiml si toho teplický radní za TOP 09 Dominik Feri, jenž na svém facebookovém profilu sdílel fotografii šéfredaktora Respektu Erika Taberyho. A zapojil se i jeden z exministrů...

Šok: Pražská kavárna začala válčit mezi sebou. Zasahuje Erik Tabery. Jaroslav Plesl z toho má srandu
Foto: Repro Foto: ČT24
Popisek: Šéfredaktor týdeníku Respekt Erik Tabery v pořadu ČT Hyde park

„To jsou ale konce. Redaktor Respektu šel na setkání Andreje Babiše s novináři k EET, které probíhalo v Café Neustadt. Ve dveřích jej ale zastavil majitel kavárny Ondřej Kobza s tím, že to je jen pro vybrané novináře a mezi ně Respekt nepatří. Prý to nemá hrotit a jít pryč,“ uvedl Tabery.

Boje mezi Respektem a kavárníkem Kobzou si pak samozřejmě již všímá i novinářský kolega, šéfredaktor MF Dnes Jaroslav Plesl. „Je čtvrtek a Ortela s Bílou střídá Ondřej Kobza. Tak takhle se ta prezidentská volba vyhrát nedá. Kdo bude veřejným nepřítelem číslo jedna příště? Václav Havel? Něco by se určitě našlo,“ konstatuje se slovy „pražská kavárna proti pražské kavárně“.

Příspěvku Erika Taberyho si pak všiml i exministr financí Miroslav Kalousek (TOP 09). „Kromě prostředí podnikatelského naše vláda zřejmě narovnává i prostředí mediální,“ sdělil.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Kateřina Konečná byl položen dotaz

Rusko

Váš straník Štefec tvrdí, že díky válce na Ukrajině vypilovává Rusko svou válečnou politiku (on jí teda nazývá obranou), a že Evropa jen rozdmýchává válku a může se stát, že na to doplatíme válkou. Ale kde jako strana, protože to, co tvrdí on, tvrdíte všichni berete jistotu, že když teď Rusko vyhraj...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Mlčet před Ústavním soudem? A dost. Padlo jasné slovo

16:16 Mlčet před Ústavním soudem? A dost. Padlo jasné slovo

„Ústavní soud je kritizovatelný, a naopak je v zájmu demokracie se o jeho selháních bavit,“ zdůrazňu…