Šokující DOKUMENT: Já jsem Obama! Hlásil při převozu do blázince syn Andreje Babiše

22.11.2018 14:07

Aktivista Tomáš Pecina získal na základě zákona o svobodném přístupu k informacím zprávu, která vysvětluje, proč se v roce 2015 ocitl syn premiéra Andrej Babiš mladší v péči lékařů Národního ústavu duševního zdraví. Policistům na dálnici, kde zastavil, tvrdil, že je 44. prezidentem USA Barackem Obamou, současně se vydával za herce George Clooneyho. Navíc strážce zákona přesvědčoval, že má v autě bombu.

Šokující DOKUMENT: Já jsem Obama! Hlásil při převozu do blázince syn Andreje Babiše
Foto: repro TV Barrandov
Popisek: Andrej Babiš u Jaromíra Soukupa
reklama

Světlo světa spatřil dokument, který vysvětluje, proč se v roce 2015 syn premiéra Andrej Babiš mladší dostal do péče lékařů Národního ústavu duševního zdraví. Dokument, o který na základě zákona o svobodném přístupu k informacím požádal aktivista Tomáš Pecina, dokládá, že premiérův syn jednoho dne odstavil auto na dálnici, a když k němu dorazili policisté a chtěli vědět, co se děje, tvrdil jim, že má v autě bombu.

Ale nejen to, snažil se policisty také přesvědčit, že je slavným americkým hercem a současně bývalým americkým prezidentem. Nepřesvědčil je však ani o tom, že je Georgem Clooneym, ani že je Barackem Obamou.

Anketa

Kdyby se prokázalo, že Babiš čerpal dotaci na Čapí hnízdo neoprávněně, vadilo by vám to?

14%
86%
hlasovalo: 23686 lidí

Syn současného předsedy vlády byl zadržen 17. 7. 2015. Lékaři konstatovali, že pacienta trápí halucinace a trpí bludy, ale testy z moče vyloučily, že by byl pod vlivem drog. Soud, který případ Babiše mladšího řešil, dospěl k závěru, že byl muž hospitalizován oprávněně, neboť mohl být nebezpečný sobě i svému okolí.

Babiš mladší si prý také na soudní úřednici stěžoval, že je držen pod zámkem neoprávněně a upozorňoval, že jeho otec „šéfuje tomuto regionu“.

Dokument k vidění ZDE

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: mp
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Půlka obyvatel říká, že si nic nedělá ani z příznaků, hromoval Hamáček. Takže vláda výrazně omezila pohyb, do ulic policie a armáda

22:38 Půlka obyvatel říká, že si nic nedělá ani z příznaků, hromoval Hamáček. Takže vláda výrazně omezila pohyb, do ulic policie a armáda

Vláda vyhlásila opět nouzový stav. Od pondělí na tři týdny bude také výrazně omezen pohyb osob. Pro …