Špína a uprchlíci. Jako konec světa. Nové VIDEO z Paříže

17.10.2016 7:01 | Zprávy
autor: mp

Pan Martin Kohout se před časem vrátil z dovolené v Paříži. Zážitky z hrdého francouzského města, které na internetu popsal, byly natolik hrozivé, že upoutaly pozornost mnoha lidí. Příběh pana Kohouta potvrzují odpudivé snímky a video uveřejněné serverem britského deníku Daily Mail. V ulicích Paříže se prý můžeme poučit, jak bude jednoho dne vypadat apokalypsa.

Špína a uprchlíci. Jako konec světa. Nové VIDEO z Paříže
Foto: Jan Rychetský
Popisek: Na náměstí Republiky

„Let do Paříže proběhl normálně, a tak jsme na letišti nasedli do vlaku směr centrum. Po příjezdu na Gare du Nord nás čekal první šok. Všude nepořádek, chaos, ale hlavně žádní bílí Francouzi. To samé následovalo kousek od kostela Sacre Coeur, kde jsme se evidentně nerozvážně ubytovali… I nasedli jsme do metra a vyrazili směr hlavní památky. Při cestě metrem z Grand Etoile k Louvru jsem najednou zjistil, že jsme v celém vagónu jediní bílí. A to byl pátek 14 hodin odpoledne. U vstupu do muzea Louvre ani noha, zato všude hlídky po zuby ozbrojených vojáků s prsty na spoušti,“ popsal před pár týdny Kohout své zážitky z Paříže.

Policie ve městě prý do značné míry rezignovala na řešení bezpečnostní situace. V ulicích prý najdete hlavně africké a arabské prodavače suvenýrů a rumunské žebráky. Kolem památek jaksi scházejí turisté, zato vojáků tam najdete dost a dost. Návštěva vrcholí večerní snahou o návštěvu vinárny, ze které české hosty vyžene jakýsi Alžířan, který prý ve „své“ zemi odmítá nalévat alkohol. Paříž se tedy podle pana Kohouta v podstatě změnila v muslimskou Afriku.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Radek Koten byl položen dotaz

Lékaři

Já si lékařů vážím a nemají to snadné. Už samotné studium a ta zodpovědnost. Na druhou stranu dost jistě vlivem médií sledujeme případy, kdy došlo k nějakému pochybení na straně lékařů. Je tak na jejich nahrávání opravdu něco tak špatného a nepochopitelného? Já teda mám s lékaři dobrou zkušenost, al...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Silná lobby za Pavlem. Turek pojmenoval problém

19:25 Silná lobby za Pavlem. Turek pojmenoval problém

Vládní zmocněnec pro klimatickou politiku Filip Turek (Motoristé) naznačil, že prezident Petr Pavel …