Špína a uprchlíci. Jako konec světa. Nové VIDEO z Paříže

17.10.2016 7:01

Pan Martin Kohout se před časem vrátil z dovolené v Paříži. Zážitky z hrdého francouzského města, které na internetu popsal, byly natolik hrozivé, že upoutaly pozornost mnoha lidí. Příběh pana Kohouta potvrzují odpudivé snímky a video uveřejněné serverem britského deníku Daily Mail. V ulicích Paříže se prý můžeme poučit, jak bude jednoho dne vypadat apokalypsa.

Špína a uprchlíci. Jako konec světa. Nové VIDEO z Paříže
Foto: Jan Rychetský
Popisek: Na náměstí Republiky
reklama

„Let do Paříže proběhl normálně, a tak jsme na letišti nasedli do vlaku směr centrum. Po příjezdu na Gare du Nord nás čekal první šok. Všude nepořádek, chaos, ale hlavně žádní bílí Francouzi. To samé následovalo kousek od kostela Sacre Coeur, kde jsme se evidentně nerozvážně ubytovali… I nasedli jsme do metra a vyrazili směr hlavní památky. Při cestě metrem z Grand Etoile k Louvru jsem najednou zjistil, že jsme v celém vagónu jediní bílí. A to byl pátek 14 hodin odpoledne. U vstupu do muzea Louvre ani noha, zato všude hlídky po zuby ozbrojených vojáků s prsty na spoušti,“ popsal před pár týdny Kohout své zážitky z Paříže.

Policie ve městě prý do značné míry rezignovala na řešení bezpečnostní situace. V ulicích prý najdete hlavně africké a arabské prodavače suvenýrů a rumunské žebráky. Kolem památek jaksi scházejí turisté, zato vojáků tam najdete dost a dost. Návštěva vrcholí večerní snahou o návštěvu vinárny, ze které české hosty vyžene jakýsi Alžířan, který prý ve „své“ zemi odmítá nalévat alkohol. Paříž se tedy podle pana Kohouta v podstatě změnila v muslimskou Afriku.

Celou zprávu naleznete zde.

Příběh pana Kohouta potvrzují fotografie a krátké video zveřejněné serverem deníku Daily Mail. „Snímky jako z apokalypsy. Filmař uveřejnil šokující záběry kdysi romantických ulic Paříže, které dnes pokrývají špína a odpadky, mezi kterými žijí uprchlíci,“ hlásí obsáhlý titulek článku. Připojené fotografie a osmačtyřicet vteřin trvající snímek Paříže v plné nahotě odkrývají drsnou realitu.

Avenue de Flandre na severu Paříže už nepřipomíná romantickou ulici, už je plná odpadků, smetí a špinavých matrací, na kterých přespávají především mladí Eritrejci a občané Súdánu. Když se s nimi policisté chtějí vypořádat, jsou nuceni použít slzný plyn a na vlastní ochranu štíty. Prosté domlouvání prý opravdu nestačí.

Celý text naleznete zde.

Zdá se tedy, že krásná Paříž, jakou mnoho lidí znalo ještě před několika lety, už neexistuje.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: mp

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ivan Vyskočil ve varu: Prezident chce Vrbětice vyšetřit. A demožumpa řve. Také bych nechtěl být odsouzen za „podezření“, že jsem ukradl sousedovi kolo!

8:40 Ivan Vyskočil ve varu: Prezident chce Vrbětice vyšetřit. A demožumpa řve. Také bych nechtěl být odsouzen za „podezření“, že jsem ukradl sousedovi kolo!

NEDĚLNÍ RÁNO S IVANEM VYSKOČILEM „Je třeba pana prezidenta pomluvit, projev rozcupovat a označit za …