Špína, polibte si! Generál Blaško ostře dohrává Jakuba Jandu a další

03.06.2019 9:02

Velmi zostra zareagoval nově zvolený europoslanec za SPD Hynek Blaško na všechny ty, kteří zpochybňují jeho zvolení do Evropského parlamentu. Reagoval tak zřejmě i na lobbistu Jakuba Jandu, který hovořil o tom, že Blaška zvolila proputinovská scéna. Již minulý týden Blaško v rozhovoru pro Parlamentní listy nazval Jandu hlupákem, jenž si nevidí na špičku nosu.

Špína, polibte si! Generál Blaško ostře dohrává Jakuba Jandu a další
Foto: Archiv HB
Popisek: Generálmajor v záloze Hynek Blaško

„Vážení přátelé, tolik špíny, co se v posledních dnech vylilo na moji hlavu, mi dává sílu; všem, kteří plkají, obviňují, nadávají, stydí se za mě, vzkazuji, polibte si čelo, zaklepte hlavou, protože se skutečností, že jsem poslanec, neuděláte nic. Jen nám všem ukazujete, co jste za odpad a že snad ti, kteří vhodili lístky těm ‚správným‘, to nikdy v budoucnu neudělají, protože tyhle hodnoty nejsou už jejich hodnotami,“ poznamenal zostra Blaško na svém facebookovém profilu.

„Prosím vás všechny, abyste nepoužívali moje fota pro různé fotomontáže, nahráváte těm pravdu hlídajícím a dáváte tím záminku pro jejich útoky na moji osobu. Děkuji,“ požádal následně Blaško. Chce se tak bránit proti fotografiím, které tvořili mnozí lidé před volbami, ale jež byly následně označovány za práci dezinformačních webů.

Podle ředitele Evropských hodnot Jakuba Jandy zvolila Blaška proputinovská scéna. „Rusko tak v Evropském parlamentu získává svého koně, který otevřeně nenávidí české členství v NATO,“ uvedl také na sociální síti. „Já jsem přesně čekal, kdy někdo vytáhne kartu Putin. Za všechno, co se událo, za všechno může Putin. Za to, že prší, může Putin, že je Blaško v Evropském parlamentu, za tím je samozřejmě Putin… Vždyť je to hlupák, který si nevidí ani na špičku nosu. Kdyby byl normální a začal o věcech přemýšlet, došlo by mu, kde je pravda. Pravda není to, co on hlásá. A tento člověk, který k armádě ani nečichl, bude rozdmýchávat vášně až k začátku válečného konfliktu? Umí si tohle tele vůbec představit, co to je? Jak je možné, že takovou osobu musíme živit z daní? A on žije z našich daní. Těm lidem prostě vůbec nevadí, že neustále udržují při životě podobné parazity, kteří zde kážou svoje moudra, a přitom vůbec nevědí, o čem mluví. Ale musí si vydělat těch svých třiatřicet Jidášových stříbrných. Čekal jsem celou dobu, až někdo kartu Putin vytáhne, a tohle je něco naprosto neuvěřitelného,“ řekl v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz Blaško.

Rozhovor najdete ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Staří, blbí? Vážná slova o Česku: Jde o EU a euro

9:36 Staří, blbí? Vážná slova o Česku: Jde o EU a euro

Ekonomka Hana Lipovská se na svém facebookovém profilu vyjádřila k problematice eura. A na pomoc si …