Špíny Pussy Riot, nakopat vás do prdele, zastal se Zemana poslanec Foldyna. A dodal: Kradli jste, dávali jste břichatým prelátům, mlčíte k vraždění dětí a teď se můžete podělat

04.11.2014 10:07

Prohlášení prezidenta Zemana o skupině Pussy Riot někteří označují za skutek na hraně deliktu výtržnictví, poslanec Jaroslav Foldyna ale soudí, že prezident se pouze snažil být co nejvěrnějším překladatelem, a on sám by se k ruské punkové skupině postavil ještě radikálněji.

Špíny Pussy Riot, nakopat vás do prdele, zastal se Zemana poslanec Foldyna. A dodal: Kradli jste, dávali jste břichatým prelátům, mlčíte k vraždění dětí a teď se můžete podělat
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jaroslav Foldyna
reklama

Anketa

,,Kunda, hovno, zkurvili". Taková slova použil v přímém rozhlasovém přenosu prezident Miloš Zeman. Co vy na to?

hlasovalo: 52723 lidí

Na svém Facebooku si poslanec ČSSD, rovněž známý svou prostořekostí, nejprve ulevil, když k obrázku ruských punkerek při jejich exhibici v pravoslavném chrámu připojil lapidární komentář: „Pusy Riot. Špíny. To je kultůra podle EU.“

Pod příspěvkem se pak rozvinula diskuze, do které se zapojil i sám Foldyna. Nejprve prozradil, co by s Pussy Riot udělal on. V Rusku s nimi prý ještě zacházeli příliš mírně. „Já bych je nezavřel, já bych je nakopal do prdele,“ vzkazuje.

ZDE najdete vše k výživnému a aktuálnímu tématu Zemanových vulgárních výroků.

Pak připustil, že existují i jiné české ekvivalenty slova „Pussy“, které by asi nevzbudily takové pohoršení. „Ano, mohl to pan prezident říci jinak. Vaginy, pochvy... Ale to už by nebyl překlad, a už vůbec by to nevystihovalo to, čeho jsme na vlastní oči svědky,“ poznamenal na adresu ruských punkerek.

Připomíná mu to prý situaci, kdy Zemanovi v devadesátých letech vyčítali slova o „spálené“ zemi a vůbec je nezajímalo, že po vládách pravice skutečně přebírá zemi v rozvratu. „On tuto zemi poté předal s HDP 3,5 % a lidé se měli lépe, knedlíci začali hledat tedy jiné záminky k dehonestaci Miloše Zemana,“ vzpomíná. Prezident Zeman prý těmto „knedlíkům“, kteří chtějí vládnout české kotlině, prostě vadí.

„Vadí jim první prezident volený lidem této země, který lidu této země říká věci na rovinu, nekradl a nelže,“ píše poslanec. Nejvíce to prý vadí těm, kteří kradou, a dokonce si na to nechali napsat zákon. Dokonce tak, že se můžou „podělat“.

„Trochu jsem se závěrem přiblížil panu prezidentu, ne proto, že bych chtěl být sprostý, ale proto, že říci to slušně a jinak, vůbec by to nevystihovalo maloměšťáckou realitu těch nákupčích špatných padáků a dárců miliard pro břichaté preláty,“ končí Foldyna se závěrečnou poznámkou, že od pokrytců z pražské kavárny se beztak nic jiného očekávat nedá.

Část vyjádření poslance Foldyny z FCB:

Ano, mohl to pan prezident říci jinak. Vaginy, pochvy... Ale to už by nebyl překlad, a už vůbec by to nevystihovalo to, čeho jsme na vlastní oči svědky.
Tak jako kdysi Miloš Zeman řekl, že po vládách ODS Václava Klause přebírá spálenou zemi, čímž chtěl říci, že přebírá zplundrovanou zemi a hospodářství spolu s bankovním sektorem po kupónové privatizaci dočista rozvrácené. Kdy HDP bylo minus 1,6 %, tak mu to ti samí čeští knedlíci vyčítali. Realita však byla taková, jaká byla.
On tuto zemi poté předal s HDP 3,5 % a lidé se měli lépe, knedlíci začali hledat tedy jiné záminky k dehonestaci Miloše Zemana.
Miloš Zeman prostě knedlíkům, kteří chtějí vládnout české kotlině, vadí.
Vadí jim první prezident volený lidem této země, který lidu této země říká věci na rovinu, nekradl a nelže.
Ti, kteří kradli (a mnohdy si to 
nechali posvětit" zákonem, ať tím o kupónové privatizaci či o tzv církevních restitucích), se mohou podělat.
Trochu jsem se závěrem přiblížil panu prezidentu, ne proto, že bych chtěl být sprostý, ale proto, že říci to slušně a jinak, vůbec by to nevystihovalo maloměšťáckou realitu těch nákupčích špatných padáků a dárců miliard pro břichaté preláty.
PS: Mlčíme k vraždění dětí v Palestině a můžeme se přetrhnout v odsuzování vlastního prezidenta, pokud pojmenujeme zvrhlou realitu.

No, co také čekat od pokrytců z pražské kavárny".

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: jav

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Takto mluvit s Ruskem nemá smysl, ozvalo se z Moskvy. A to ještě netušili, co schválí český  Senát

20:20 Takto mluvit s Ruskem nemá smysl, ozvalo se z Moskvy. A to ještě netušili, co schválí český Senát

Nový ministr zahraničí Jakub Kulhánek (ČSSD) dnes ruskému velvyslanci v České republice Alexandru Zm…