Starej, zlej kokote, vzkázal umělec Miloši Zemanovi

07.12.2017 12:43

Herec Jiří Maryško rozesmál kritiky prezidenta Miloše Zemana, když svérázným způsobem hlavu státu upozornil, že je stále státním zaměstnancem, který se až do skončení svého mandátu v březnu 2018 zodpovídá deseti milionům českých občanů. Měl by se tedy podle toho chovat.

Starej, zlej kokote, vzkázal umělec Miloši Zemanovi
Foto: Hans Štembera
Popisek: Prezident Miloš Zeman jmenoval Andreje Babiše premiérem České republiky

Jiří Maryško je, mimo jiné i díky svému pořadu na internetové televizi Stream Kanál Maryško, populárním hercem. Pozornost na sebe upoutal např. tím, že opakovaně tvrdě kritizoval Miloše Zemana. Dnešní prezident umí podle herce jen pít alkohol, chrlit bonmoty a dělat ostudu. A dokázal to znovu, když jmenoval premiérem Andreje Babiše.

Ve středu odpoledne Zeman Babišovi doporučil, aby se neohlížel na trpaslíky, kteří mu budou okopávat kotníky. A herec  působící v Činoherním studiu v Ústí nad Labem se neudržel.

„V novinách píšou, že pan prezident dneska řekl panu premiérovi na adresu novinářů: ‚S domovnicí se nediskutuje a nezlobte se na trpaslíky, že vám okopávají kotníky.‘ Pan prezident zapomíná, že je pořád ještě státním zaměstnancem s deseti miliony zaměstnavateli, kteří dostávají zprávy o výkonu jeho povolání prostřednictvím médií,“ připomněl herec na sociální síti Facebook.

Ing. Miloš Zeman

  • BPP
  • První přímo zvolený prezident ČR
  • prezident České republiky

„Takže s nima, prosím Vás, diskutujte, nepijte ve službě a chovejte se ještě chvilku jako člověk, jo? A nebojte, kotníky Vám okopávat nebudem, protože v jednom nemáte nervy a druhej máte dřevěnej, Vy starej, zlej kokote...“ uzavřel Maryško.

Herec Jiří Maryško doslova napsal:

V novinách píšou, že pan prezident dneska řekl panu premiérovi na adresu novinářů: „S domovnicí se nediskutuje a nezlobte se na trpaslíky, že vám okopávají kotníky."
Pan prezident zapomíná, že je pořád ještě státním zaměstnancem s deseti miliony zaměstnavateli, kteří dostávají zprávy o výkonu jeho povolání prostřednictvím médií.
Takže s nima, prosím Vás, diskutujte, nepijte ve službě a chovejte se ještě chvilku jako člověk, jo?
A nebojte, kotníky Vám okopávat nebudem, protože v jednom nemáte nervy a druhej máte dřevěnej, Vy starej, zlej kokote...

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ester Ledecká? To byste se divila! Důležité a kladné svědectví o hvězdě našeho sportu

22:57 Ester Ledecká? To byste se divila! Důležité a kladné svědectví o hvězdě našeho sportu

Vítězství Ester Ledecké nejen rezonuje v českých a zahraničních médiích ve smyslu fascinujícího zla…