Stát vybral loni na mýtném rekordní sumu

01.01.2012 15:36 | Zprávy
autor: par

Přes osm miliard korun loni stát vybral na mýtném. Byla to částka o 24 procent vyšší než v roce 2010, očekávalo se ovšem, že se vybere ještě o čtvrt až půl miliardy víc.

Stát vybral loni na mýtném rekordní sumu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Peníze - ilustrační foto

Za nižším výběrem oproti očekávání stálo zavedení samostatné kategorie autobusy do mýtného systému a s tím spojené výrazné snížení kilometrových sazeb pro ně. Autobusů je aktuálně zaregistrováno 13 tisíc.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Filip Turek byl položen dotaz

Jednatel firmy

Pokud bych přijal vaši tezi, že jste se stal jednatelem firmy a nemáte s ní nic společného, což z právního hlediska není pravda, ale pokud bych tomu věřil, znamenalo by to, že jste se stal bílým koněm, uvědomujete si to? A udělal jste to vědomě nebo nevědomě? Upřímně nevím, co je horší.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Studenta ukopala k smrti Antifa. A takto to podala Česká televize

17:21 Studenta ukopala k smrti Antifa. A takto to podala Česká televize

Zranění hlavy podlehl v nemocnici 23letý katolický student matematiky a ekonomie ve francouzském Lyo…