Stopem do Prahy a motorkou na Moravu. Kandidát socdem zahájil kampaň dost netradičně

28.08.2020 8:48 | Zprávy

Michal Šmarda, místopředseda ČSSD, zahájil svoji předvolební kampaň voleb do Senátu, kde se bude ucházet o křeslo na Vysočině. „Chci, aby se na problémy lidí z Vysočiny nezapomínalo. A chci, aby se nezapomínalo na problémy obyčejných lidí z celé republiky,“ řekl Šmarda.

Stopem do Prahy a motorkou na Moravu. Kandidát socdem zahájil kampaň dost netradičně
Foto: Hans Štembera
Popisek: Michal Šmarda

V rámci kampaně zavítal také do Prahy, kde se sešel s lidmi, kteří ho podporují a představil svůj program. Podporu Michalu Šmardovi vyjádřil také předseda ČSSD Jan Hamáček, který ho na zpáteční cestě na Vysočinu svezl na motorce.

Šmarda do Prahy vyrazil stopem, mezi jeho podporovatele, kteří na pražské Kampě čekali, patří například místopředsedkyně ČSSD Jana Maláčová, 1. místopředsedkyně Zelených Anna Gümplová nebo spolupředseda hnutí Budoucnost Filip Hausknecht.

„Michala znám už hodně dlouho. Nesmírně pracovitý člověk, velmi úspěšný starosta, za kterým jsou vidět výsledky. Když se Michal Šmarda rozhodl kandidovat do Senátu, okamžitě jsem mu slíbil podporu. Včera zahájil kampaň a cestoval z Prahy na Vysočinu, tak jsem ho kousek svezl. Senát potřebuje politiky, kteří rozumí každodenním starostem lidí,“ uvedl na svém facebooku Jan Hamáček.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Barbora Richterová

Pane Fialo

jaký máte skutečný důvod k podporování Ukrajiny v tak obrovském rozsahu. Jsme malý stát , který má velké ekonomické problémy , není na důchody , zaostává zdravotnictví, školství, jsou problémy ve vězeňství a spousta dalších problémů . Na nic nejsou peníze , ale odkud se berou peníze na podporu Ukraj...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Krach Ukrajiny. Má už jen pár týdnů

11:50 Krach Ukrajiny. Má už jen pár týdnů

Vedle válečných obtíží čelí Ukrajina decimovaná ruskou armádou i obtížím ekonomickým. Bez pomoci záp…