Stovky lidí na Václaváku. Vrabel chce udeřit na generála Pavla

21.01.2023 13:33 | Ze sítí

Ladislav Vrabel se svou iniciativou Česká republika na 1. místě svolal další demonstraci na Václavské náměstí v Praze. Tentokrát jde o demonstraci namířenou proti občanskému prezidentskému kandidátovi Petru Pavlovi. Chce se tak postavit mladým, kterým podle jeho názoru Pavel „motá hlavy“.

Stovky lidí na Václaváku. Vrabel chce udeřit na generála Pavla
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ladislav Vrábel

První velkou demonstraci uspořádal Vrabel na počátku září 2022 a dorazilo na ni asi 70 tisíc lidí. Ale na každou další akci chodilo lidí čím dál méně a v závěru roku 2022 se Vrabelovi rozpadl jeho organizační tým. Jeho členové si posílali vzkazy přes facebook. Na sobotní akci, kterou svolal na 13. hodinu, dorazilo několik stovek lidí.

Vrabel se hodlá postavit mladým lidem. „Kdo nechce do války, jede v sobotu na Václavák. Generál NATO motá mladým lidem na náměstích hlavu, pojďme společně ukázat, že Češi do války nejdou. Ani za Zelenského, ani za Bidena. Chceme pro naše děti mír,“ napsal Vrabel k akci.

Na akci hodlá kritizovat nejen generála Pavla, ale také nový záměr vlády postihovat šíření dezinformací. Podle Vrabela půjde o postihování informací kritických ke globalistickým elitám, což podle Vrabela neznamená nic jiné než omezování svobody slova.

„Chystají na nás zákon proti dezinformacím, tedy zákaz mluvit proti současné politice EU, proti globalistickým elitám, proti válce, proti povinnému očkování, proti předraženým energiím, proti digitalizaci, atd. To vše je dnes považováno za proruskou propagandu či dezinformace, tudíž to bude zakázáno. Čeká nás totalita mnohem horší než za covidu. Máme poslední šanci se proti tomu postavit. Po přijetí zákona proti dezinformacím, rozvracení demokratických principů a ohrožení státu bude podpora Plánu Česká republika na 1. místě! trestným činem. Povolena bude jen destrukce, globalizace, likvidace národních států a ekonomik, dělení lidí na elity a chudáky bez možnosti odporu a válka. Proti Rusku, proti všemu, co je národní, proti tradičním hodnotám, proti lidem,“ napsal „Vrábel“ k pozvánce na demonstraci.

Ladislav Vrábel promlouvá

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: mp

Jaroslav Foldyna byl položen dotaz

školní docházka

K čemu by pomohlo, kdyby byla povinná školní docházka do 18? Tak by šli dotyční na sociálku o 3 roky později a mezitím by jen zabírali místa těm, co chtějí studovat. Teď se víc než kd jindy totiž ukazuje, že kapacity škol jsou nedostačující.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Volič ODS Fialovi po debatě: Kubera by vám nakopal zadek

17:16 Volič ODS Fialovi po debatě: Kubera by vám nakopal zadek

„Jsem volič ODS. Doufal jsem, že po Babišovi konečně přijde změna k lepšímu a náš stát dáte do pořád…