Stovky lidí na Václaváku. Vrabel chce udeřit na generála Pavla

21.01.2023 13:33 | Ze sítí

Ladislav Vrabel se svou iniciativou Česká republika na 1. místě svolal další demonstraci na Václavské náměstí v Praze. Tentokrát jde o demonstraci namířenou proti občanskému prezidentskému kandidátovi Petru Pavlovi. Chce se tak postavit mladým, kterým podle jeho názoru Pavel „motá hlavy“.

Stovky lidí na Václaváku. Vrabel chce udeřit na generála Pavla
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ladislav Vrábel

První velkou demonstraci uspořádal Vrabel na počátku září 2022 a dorazilo na ni asi 70 tisíc lidí. Ale na každou další akci chodilo lidí čím dál méně a v závěru roku 2022 se Vrabelovi rozpadl jeho organizační tým. Jeho členové si posílali vzkazy přes facebook. Na sobotní akci, kterou svolal na 13. hodinu, dorazilo několik stovek lidí.

Vrabel se hodlá postavit mladým lidem. „Kdo nechce do války, jede v sobotu na Václavák. Generál NATO motá mladým lidem na náměstích hlavu, pojďme společně ukázat, že Češi do války nejdou. Ani za Zelenského, ani za Bidena. Chceme pro naše děti mír,“ napsal Vrabel k akci.

Na akci hodlá kritizovat nejen generála Pavla, ale také nový záměr vlády postihovat šíření dezinformací. Podle Vrabela půjde o postihování informací kritických ke globalistickým elitám, což podle Vrabela neznamená nic jiné než omezování svobody slova.

„Chystají na nás zákon proti dezinformacím, tedy zákaz mluvit proti současné politice EU, proti globalistickým elitám, proti válce, proti povinnému očkování, proti předraženým energiím, proti digitalizaci, atd. To vše je dnes považováno za proruskou propagandu či dezinformace, tudíž to bude zakázáno. Čeká nás totalita mnohem horší než za covidu. Máme poslední šanci se proti tomu postavit. Po přijetí zákona proti dezinformacím, rozvracení demokratických principů a ohrožení státu bude podpora Plánu Česká republika na 1. místě! trestným činem. Povolena bude jen destrukce, globalizace, likvidace národních států a ekonomik, dělení lidí na elity a chudáky bez možnosti odporu a válka. Proti Rusku, proti všemu, co je národní, proti tradičním hodnotám, proti lidem,“ napsal „Vrábel“ k pozvánce na demonstraci.

Ladislav Vrábel promlouvá

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: mp

ČT

Dobrý den, také nemám pro zvýšení poplatků ČT pochopení. Absurdní mi také přijde to rozšíření plátců. Má otázka ale zní, zda vůbec potřebujeme veřejnoprávní média? K čemu, když informovat pravdivě a objektivně musí přeci všechna média, a pokud tak nedělají, tak se jim dá dát třeba pokuta nebo tak ně...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Atentáty jako naše politická budoucnost? Šílené vyjádření Pekarové, surovost a hloupost

8:46 Atentáty jako naše politická budoucnost? Šílené vyjádření Pekarové, surovost a hloupost

TÝDEN V MÉDIÍCH Je s podivem, jaká možná vyjádření k pokusu o atentát na Donalda Trumpa mohla v Česk…