Svazáku ze Suché Loze, směju se ti. Petr Gazdík schytal přímou ránu. A ošklivou předpověď, jak dopadne s KDU

27.03.2017 15:55

Exhejtman Jihomoravského kraje Michal Hašek (ČSSD) se na svém facebookovém profilu smál počínání podle jeho slov „novodobého svazáka ze Suché Loze“ Petra Gazdíka (STAN). A pustil se i do lidovců. KDU-ČSL a STAN mají v úmyslu jít na podzim společně do sněmovních voleb.

Svazáku ze Suché Loze, směju se ti. Petr Gazdík schytal přímou ránu. A ošklivou předpověď, jak dopadne s KDU
Foto: KPR- Hana Brožková
Popisek: Jihomoravský hejtman Michal Hašek
reklama

„Musím se smát novodobému svazákovi ze Suché Loze, který chce být pevnou hrází proti ruským a čínským rejdům. Pro pořádek – Angela Merkelová pořádá společné schůze německé a čínské vlády v Berlíně, čínského prezidenta se všemi poctami vítá anglická královna Alžběta, i s těmi se Peťa Gazdík vypořádá?“ zeptal se Hašek. 

Následně také podotkl, že zná ze své politické kariéry KDU-ČSL na celostátní i regionální úrovni, kdy pamatuje i časy Cyrila Svobody, Miroslava Kalouska, Jana Kasala, Jiřího Čunka či také současného předsedy Pavla Bělobrádka. „Na jižní Moravě jsem zažil éru Stanislava Juránka i Romana Celého, zažil jsem matadory Milana Šimonovského, Libora Ambrozka, Ladislava Šustra, Pavla Balíka a řadu dalších. Dal jsem dvakrát přednost koalici sociálních a křesťanských demokratů, tak přirozené našemu regionu před čistě levicovou koalicí s KSČM,“ dodal.

Podle svých slov nyní nerozumí lidoveckým hrátkám s Gazdíkovým hnutím STAN. „Lidovci mají celou řadu úspěšných komunálních politiků a nepotřebují být podle mého názoru účastníkem pro ně velmi rizikového zájezdu s názvem ‚koalice‘ pro sněmovní volby 2017. Přijímají tak spoluodpovědnost za minulost Petra Gazdíka a hnutí STAN z doby, kdy poslal společně s Miroslavem Kalouskem lidovce do kopru a podporoval Nečasovu vládu se všemi skandály, které ji provázely...,“ řekl s tím, že KDU-ČSL má své jasné a disciplinované voliče a vracejí se jí podporovatelé, kteří lidovce opustili s Kalouskovým projektem TOP 09.

„Nerozumím, proč tento bonus chtějí přenechat jinému politickému subjektu. Takže zřejmě přijde lidovecký kroužkovací maratón, nejen na jižní Moravě,“ uzavřel.

Celý příspěvek Michala Haška:

Musím se smát novodobému svazákovi ze Suché Loze,který chce být pevnou hrází proti ruským a čínským rejdům  pro pořádek - Angela Merkelová pořádá společné schůze německé a čínské vlády v Berlíně, čínského prezidenta se všemi poctami vítá anglická královna Alžběta, i s těmi se Peťa Gazdík vypořádá ???  Znám ze své politické kariéry KDU-ČSL na celostátní i regionální úrovni, pamatuji časy Cyrila Svobody, Miroslava Kalouska, Jana Kasala,Jiřího Čunka i Pavla Bělobrádka. Na jižní Moravě jsem zažil éru Stanislava Juránka i Romana Celého,zažil jsem matadory Milana Šimonovského,Libora Ambrozka,Ladislava Šustra,Pavla Balíka a řadu dalších. Dal jsem dvakrát přednost koalici sociálních a křesťanských demokratů,tak přirozené našemu regionu před čistě levicovou koalicí s KSČM. Nyní nerozumím hrátkám s Gazdíkovým hnutím STAN, lidovci mají celou řadu úspěšných komunálních politiků a nepotřebují být podle mého názoru účastníkem pro ně velmi rizikového zájezdu s názvem "koalice" pro sněmovní volby 2017. Přijímají tak spoluodpovědnost za minulost Petra Gazdíka a hnutí STAN z doby,kdy poslal společně s Miroslavem Kalouskem lidovce do kopru a podporoval Nečasovu vládu se všemi skandály,které ji provázely... KDU-ČSL má své jasné a disciplinované voliče a vrací se jí podporovatelé,kteří lidovce opustili s Kalouskovým projektem TOP09,nerozumím proč tento bonus chtějí přenechat jinému politickému subjektu. Takže zřejmě přijde lidovecký kroužkovací maratón,nejen na jižní Moravě.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: vef
reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Maláčová v problémech. Ještě horší čekají na Hamáčka, a nejen kvůli radovánkám na dovolené. Poprvé se začalo mluvit o pádu vlády

14:02 Maláčová v problémech. Ještě horší čekají na Hamáčka, a nejen kvůli radovánkám na dovolené. Poprvé se začalo mluvit o pádu vlády

Ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová (ČSSD) má potíže. Na její ministerstvo vtrhla polic…