Svinstvo! K podivným nařčením na Donalda Trumpa se vyjádřil Hrad. Zfackoval přitom své nepřátele

11.01.2017 11:24

Tak jako Stalinovi byl v Praze až po jeho smrti odhalen Stalinův pomník, má prý v České republice svůj opožděný pomník i zkrachovalá politička Hillary Clintonová. Pomník se nachází rovněž na Letné, jen pár metrů od toho Stalinova, v budově Ministerstva vnitra. Je jím centrum pro boj s dezinformacemi, které je prý opožděným památníkem éry politické korektnosti a samolibých elit, poučujících druhé, co mají říkat. Tak to aspoň vidí mluvčí prezidenta republiky Jiří Ovčáček.

Svinstvo! K podivným nařčením na Donalda Trumpa se vyjádřil Hrad. Zfackoval přitom své nepřátele
Foto: timesunion.com
Popisek: Bývalá americká ministryně zahraničí Hillary Clinton

Česká metropole ve středu opět vstoupila do světového dění. Podle zprávy, mající prokázat napojení Donalda Trumpa na Rusko, měla právě v české metropoli proběhnout v létě 2016 klíčová schůzka mezi Trumpovým a Putinovým emisarem.

Zpráva, kterou přinesla americká média, měla prokázat vliv Ruska na zvolení prezidenta Trumpa a porážku jeho soupeřky Hillary Clintonové, kterou prý ruský prezident Vladimir Putin osobně nesnáší. Pětatřicetistránkové pojednání zveřejnil server Buzzfeed poté, co z něj jiná média obsáhle citovala.

CELÝ DOKUMENT SI MŮŽETE PROSTUDOVAT ZDE.

Další média následně přišla s informací, že se zpráva rodila za velmi podivných okolností. Na počátku měla být snaha iniciovat zkompromitování Trumpa v primárkách Republikánské strany. Proto si jeho straničtí oponenti objednali u bývalého agenta britské MI6, nyní působícího jako soukromý detektiv, zprávu o napojení Trumpa na Rusko a Vladimira Putina.

Anketa

Odvedl velvyslanec USA v Česku Andrew Schapiro dobrou práci pro česko-americké vztahy?

4%
96%
hlasovalo: 12058 lidí

Pátrání britského exagenta nabralo na obrátkách, když byl Trump navzdory snaze svých oponentů vybrán za republikánského kandidáta na prezidenta a proti němu ve volbách stanula Hillary Clintonová. Jeho činnosti měla být od té doby financována firmami a nadacemi stojícími za Clintonovou.

V prosinci se měly dokumenty o napojení Trumpa na Rusko dostat do rukou amerických tajných služeb (předat jim je měl John McCain, Trumpův největší kritik v Republikánské straně), které z nich následně vytvořily zprávu, jež se nyní díky médiím objevila na veřejnosti. Pozoruhodné je, že i samotný server, který ji zveřejnil, připouští, že informace v ní uvedené se zčásti nedají ověřit a zčásti jsou zjevně chybné.

Přesto se jich však někteří nadšeně chytili. Třeba Jakub Janda, kterého velmi zaujal popis schůzky mezi Trumpovým a Putinovým vyslancem, kde měla být spolupráce dohodnuta a která se měla konat v Praze. A když na str. 34 objevil známé jméno ruského diplomata v Praze, měl zcela jasno.

Jiní se k odhalením stavěli zdrženlivěji. V USA rozpoutalo zveřejnění zprávy velkou debatu mezi novináři, podle některých Buzzfeed zveřejněním za těchto okolností pozbyl veškerou reputaci. V České republice se objevil komentář například na twitterovém účtu webu Neviditelný pes.

A komentáře se nezdržel ani Jiří Ovčáček, tiskový mluvčí prezidenta Zemana. Podle něj se jedná o jednoznačnou „fake news“, takovou, proti kterým právě západní establishment s oblibou brojí. Podle Ovčáčka celá kauza odhaluje především fakt, že se končící Obamova administrativa snaží na poslední chvíli co nejvíce pošpinit nastupujícího prezidenta Trumpa.

„Washingtonský establishment propojený s mainstreamovými médii a politickými neziskovkami financovanými ‚otevřeným‘ miliardářem je prostě k smrti zděšen z představy ztráty moci,“ napsal Ovčáček.

Druhým zjištěním je pak to, že české politické neziskovky, stejně jako ČÚTI Ministerstva vnitra (tento termín z časů normalizace Ovčáček zavedl pro centrum pro boj proti dezinformacím, zřízené Chovancovým ministerstvem) jsou připraveny těmto špinavostem nadšeně tleskat.

Podle Ovčáčka se zcela jasně ukazuje, že tyto útvary byly připravovány pro situaci „utahování šroubů“ po vítězství Hillary Clintonové. Poté, co američtí voliči tyto plány překreslili, tak podle Ovčáčka máme v Praze další „Stalinův pomník“. Ten jsme také odhalovali se zpožděním v situaci, kdy byl diktátor již po smrti a v SSSR se již rozebíhala destalinizace.

„ Stalinův pomník pak byl v roce 1962 odstřelen. Je načase učinit podobný krok. Svinstvo nazývané ČÚTI okamžitě zrušit,“ uzavřel prezidentský mluvčí.

Vyjádření Jiřího Ovčáčka:

Nejnovější fake news "Americké tajné služby tvrdí, že ruské tajné služby tvrdí" odhaluje dvě zásadní skutečnosti. První, že se končící Obamova administrativa, zhrzená z krachu H. Clintonové, snaží na poslední chvíli co nejvíce pošpinit nového prezidenta USA Donalda Trumpa. Washingtonský establishment propojený s mainstreamovými médii a politickými neziskovkami financovanými "otevřeným" miliardářem je prostě k smrti zděšen z představy ztráty moci. Druhou je, že v České republice jsou tyto špinavosti provázeny potleskem ČÚTI ministerstva vnitra a politických neziskovek. Tento nový útvar byl zcela evidentně připravován v situaci, kdy se jeho strůjci sebevědomě domnívali, že prezidentské volby v USA vyhraje H. Clintonová. Voliči ale rozhodli jinak a tak tu máme novodobý Stalinův pomník na Letné, který byl ve své době slavnostně odhalen v roce 1955. Tedy v situaci, kdy se v Sovětském svazu rozbíhala destalinizace. Typické. Stalinův pomník pak byl v roce 1962 odstřelen. Je načase učinit podobný krok. Svinstvo nazývané ČÚTI okamžitě zrušit.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: jav

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Takový binec! Skandál po pohřbu Karla Gotta? FOTO, za které možná vyrazí šéfa

9:02 Takový binec! Skandál po pohřbu Karla Gotta? FOTO, za které možná vyrazí šéfa

Bývalý poslanec za TOP 09 František Laudát se na svém facebookovém profilu zamyslel nad snímkem z po…