Tady máte to, co jste ještě nikdy neslyšeli. Tajně pořízená nahrávka z jednání ČSSD

14. 12. 2018 10:44

ParlamentníListy.cz ve čtvrtek uvedly, že disponují informacemi o tajně pořízené nahrávce z jednání pražské ČSSD. Ta informace se ukázala jako pravdivá. A co víc, naší redakci se konkrétní audiozáznam podařilo i získat. Na jedné straně by se mohlo hovořit o senzaci, na straně druhé je však patrný velmi pragmatický přístup. A dokonce i snaha řešit stávající situaci.

Tady máte to, co jste ještě nikdy neslyšeli. Tajně pořízená nahrávka z jednání ČSSD
Foto: Hans Štembera
Popisek: ČSSD, ilustrační foto
Asi nejhůře z níže nahraného záznamu vychází Jiří Zimola. Ten sice na mnohé členy působí sympaticky, na straně druhé ale řada významných členů ČSSD o tomto exhejtmanovi hovoří jako o prospěcháři s velmi, velmi divným chováním. Mnozí mu vyčítají i to, že jej žene touha za penězi a vlastním prospěchem, aniž by se podřizoval celku.
 

Anketa

Jak jste spokojeni s vládnutím koaliční vlády hnutí ANO a ČSSD?

hlasovalo: 16653 lidí
 
Připomeňme nyní, co jsme uvedli ve čtvrtek: „Lze se domnívat, že informace o tom, jak Kucián mluví o Jiřím Zimolovi jako o praseti, by mohla udělat zemětřesení v ČSSD, protože Jiří Zimola je v řadě míst socdem oblíbený. A naopak o Kuciánovi se ví, že dělá špinavou práci ve straně a je blízký europoslanci Pochemu,“ uvedl náš dobře informovaný zdroj. Miroslav Poche na řadu členů socdem působí kvůli své minulosti a arogantnímu chování jako takzvaný rudý hadr.
 
Audio mělo být pořízeno teprve nedávno a mělo by zachycovat debatu, kdy se sociální demokraté baví o výsledcích neúspěšných komunálních voleb.
 
„Jirka Zimola je prase první kategorie, je to lidská svině, člověk, jemuž jde zejména o vlastní prospěch. A je to taky člověk, který nikdy nic neudělal, žvaní, mele totální nesmysly“. Tak se jeden z nejvyšších činitelů ČSSD, tajemník Michal Kucián, podle našeho zdroje vyjadřuje právě o Jiřím Zimolovi, který svého času chtěl měnit praktiky v Lidovém domě...
 
AUDIO SPUSTÍTE NÍŽE:

(vzhledem k vysokému počtu stažení se omlouváme za případné prodlevy, záznam již nahráváme na Youtube, kde by mělo dojít k bezproblémovému přehrání)
 
 
 
 
 
 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tomáš A. Nový

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Čaputová... mladá, krásná... hehehe... zdravá! Hihihihi... My chcem´ změnu, víte... Šíp se ve Všechnopárty otevřeně navážel do Zemana a publikum bylo v transu. Zato slovenský host, herec Kňažko...

9:52 Čaputová... mladá, krásná... hehehe... zdravá! Hihihihi... My chcem´ změnu, víte... Šíp se ve Všechnopárty otevřeně navážel do Zemana a publikum bylo v transu. Zato slovenský host, herec Kňažko...

Prezidentský mluvčí Jiří Ovčáček se pořádně rozpálil nad obsahem zábavného pořadu České televize. Ve…