Takové foto byste od ministra Hermana a předsedy Fialy nečekali. Nevěděli jsme, o co jde, namítají

09.05.2016 16:02 | Zprávy

Za společné fotografie s ruskými Nočními vlky sklidil v týdnu ostrou kritiku jihomoravský hejtman Michal Hašek. Teď ale vyšlo najevo, že s gangem, který podporuje ruského prezidenta Vladimira Putina, se v minulosti setkal i ministr kultury Daniel Herman nebo předseda ODS Petr Fiala. Oba se ale hájí tím, že nevěděli, o koho jde. Informovala o tom televize Nova.

Takové foto byste od ministra Hermana a předsedy Fialy nečekali. Nevěděli jsme, o co jde, namítají
Foto: Archiv JF
Popisek: Motorkáři Noční vlci dorazili do Děčína. Nechyběl mezi nimi poslanec Jaroslav Foldyna

„Tady lze použít citaci, že káží vodu, a přitom pijí víno,“ tak komentoval jihomoravský hejtman Michal Hašek fotografie z recepce, na kterých jsou předseda ODS Petr Fiala a ministr kultury Daniel Herman (KDU-ČSL), kteří Haška kvůli fotkám s Nočními vlky kritizovali, právě ve společnosti kontroverzních ruských motorkářů.

Celé video je ZDE

Oba politici se ale hájí, že jde o nedorozumění. „Myslím, že to bylo v muzeu v Brně, českého a slovenského exilu. Pan ředitel Kratochvíl je ke mně tehdy přivedl na nějaké akci. To jsem vůbec netušil, o koho jde. Vůbec nic s nimi nemám společného,“ reagoval na odhalení televize Herman.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: vam

Tomio Okamura byl položen dotaz

Preferenční hlasy

Dobrý den, jak si vysvětlujete, že víc hlasů dostal třeba pan Rajchl nebo i váš bratr? A vůbec, že jste ve volbách celkově jako strana oslabili? Kde je podle vás chyba? Uvažujete třeba o tom, že byste skončil jako předseda?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Děsivé svědectví z Karlových Varů. O Ukrajincích v lázních

8:45 Děsivé svědectví z Karlových Varů. O Ukrajincích v lázních

„Ukrajinci mají placené rehabilitace od VZP. Chápu, že dostanou základní péči, ale oni si sem jezdí …