Takovou objednávku jste ještě neviděli. Hejtman ANO nakupoval džemy a sirupy. Samozřejmě za krajské peníze

05.12.2018 10:34 | Zprávy

Naše redakce má k dispozici „sladkou“ objednávku, kterou uzavřel Olomoucký kraj s firmou Supremus, jež vyrábí džemy a sirupy. ParlamentníListy.cz v té souvislosti zajímalo, jak kraj s pochutinami, které si za 102 tisíc korun pořídil, naloží.

Takovou objednávku jste ještě neviděli. Hejtman ANO nakupoval džemy a sirupy. Samozřejmě za krajské peníze
Foto: anoprostejov.cz
Popisek: Ladislav Okleštěk, ANO
Podle objednávky z poloviny října si Olomoucký kraj v čele s hejtmanem Ladislavem Okleštěkem objednal od společnosti Supremus z Rýmařova 200 kusů velkých 375gramových džemů, 300 kusů menších džemů, a aby cukru nebylo málo, tak ještě 200 kusů ovocného a bylinného sirupu. Celkem tedy 700 kusů sladkých, podle smlouvy propagačních předmětů. Zástupců Olomouckého kraje jsme se proto zeptali, co s džemy, které kraj stály přes 100 tisíc korun, hodlá dělat.
 

„Olomoucký kraj pořídil džemy v rámci nákupu propagačních předmětů. Džemy, které nesou prestižní značku JESENÍKY originální produkt, se postupně stanou součástí darů pro významné osobnosti, které navštíví Olomoucký kraj. Jejich dodavatel byl vybrán právě proto, že patří mezi producenty regionálních specialit. Olomoucký kraj tímto podporuje už několik let regionální výrobce a producenty. Regionálními produkty se kraj propaguje v rámci ČR i v zahraničí v rámci oficiálních jednání i při prezentacích kraje,“ sdělila nám manažerka komunikace Eva Knajblová.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Gabriela​ Sedláčková byl položen dotaz

Podle vás máme málo benzínek?

To podle mě fakt ne, přijde mi naopak, že jich máme hodně, ale je pravda, že si cenově moc nekonkurují. Ale to je obecně problém i třeba v obchodech nebo mezi operátory. Čím to podle vás je? Jde s tím něco udělat?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Strach, že Letná bude průšvih. Jak se nenechat oblbnout Milionem chvilek

12:09 Strach, že Letná bude průšvih. Jak se nenechat oblbnout Milionem chvilek

„Letná bude praskat ve švech,“ sliboval předseda Milionu chvilek Mikuláš Minář minulý týden ohledně …