Těch pár šušňů živnostníky nezachrání. Poslankyně Trikolóry to natřela Havlíčkovi

20.04.2021 20:05

Poslankyně hnutí Trikolóra Tereza Hyťhová se během jednání Poslanecké sněmovny ostře obořila do ministra průmyslu a obchodu Karla Havlíčka (za ANO). Podle jejích slov je třeba, aby vláda ihned přestala zadlužovat příští generace nic neřešícími kompenzacemi pro podnikatele a raději je nechala svobodně pracovat.

Těch pár šušňů živnostníky nezachrání. Poslankyně Trikolóry to natřela Havlíčkovi
Foto: Archiv T. Hyťhová
Popisek: Tereza Hyťhová
reklama

„Žádám již poněkolikáté pana ministra průmyslu a obchodu Karla Havlíčka a další členy vlády, aby okamžitě otevřeli naši ekonomiku. Země se doslova potápí do miliardových dluhů, které nebudou schopni zaplatit ani naše děti, ani vnoučata a pravnoučata,“ uvedla poslankyně Tereza Hyťhová z hnutí Trikolóra, podle které nechala vláda živnostníky doslova živořit.„Pokud si někdo opravdu myslí, že těch pár ‚šušňů‘ v rámci kompenzace zachrání naše živnostníky, tak je to opravdu směšná představa. Tyto ‚šušňě‘, kterými stát kompenzuje ztráty, našim živnostníkům nepomůžou, avšak prohloubí naší zemi do ještě hlubšího minusu, ze kterého již nebude cesty zpět. Země musí opět nastartovat ekonomiku, a to hned,“ dodala poslankyně Hyťhová.

Podle jejich slov bude muset stát živnostníkům v tzv. pocovidové době pomoci zpět nastartovat živnost a znovu oživit naše hospodářství a ekonomiku. „Stát nemůže jen neustále kompenzovat, musí začít opět ekonomicky fungovat, a to ne na 100 procent, nýbrž na 110 procent,“ myslí si poslankyně Trikolóry. 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Karel Výborný

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Covid: Protilátky na celý život? Imunolog Šinkora a info, které může vše změnit

14:48 Covid: Protilátky na celý život? Imunolog Šinkora a info, které může vše změnit

O délce doby přetrvávání protilátek po prodělání nemoci covid-19 se v posledních měsících vedly dlou…