Těžkej Pokondr končí na Frekvenci 1. Kvůli cenzuře ze strany vedení, oznámil Jaroslav Kmenta

10.10.2017 12:13

Novinář Jaroslav Kmenta přinesl na svém facebookovém profilu zprávu o konci Miloše Pokorného a Romana Ondráčka v rádiu Frekvence 1. Duo známé jako Těžkej Pokondr podle Kmenty skončilo kvůli cenzuře.

Těžkej Pokondr končí na Frekvenci 1. Kvůli cenzuře ze strany vedení, oznámil Jaroslav Kmenta
Foto: redakce
Popisek: Jaroslav Kmenta

„Moderátoři Miloš Pokorný a Roman Ondráček, známí jako duo Těžkej Pokondr, dnes skončili v rádiu Frekvence 1. Vedení jim cenzurovalo výběr hostů do nejposlouchanějšího rozhlasového pořadu, kam si zvali své hosty a debatovali s nimi o práci a životě,“ zmínil Kmenta s tím, že Pokondři měli se svými šéfy spory již delší dobu. 

„Vše vygradovalo tento týden, kdy si chtěli pozvat do studia mne, abychom pošprechtili o mé nové knize Boss Babiš. Bossové Frekvence 1 jim to ale zakázali. Prý propagace, a taky politika… takový to blablabla. ‚Pozvěte si Kmentu za měsíc,‘ radili jim prý šéfové,“ píše Kmenta a dodává, že milí Pokondři se s Frekvencí 1 rozloučili po svém.

„Dnes ráno pustili šéfům na rozloučenou ve svém pořadu svůj nový hit Kretén, který je předělávkou známého hitu devadesátých let Sketmen. Klip k této písni je skvostný a doporučuji si ho pustit. Kdo v něm nepozná Andreje Babiše a Miloše Zemana, je sketmen...“ píše Kmenta s úsměvem. 

Závěrem pak uvedl, že jim tleská. „Miluji každého, kdo se nepodělá ze svých bossů. A bossům vzkazuji: Nemám rád předposranost. Kdo se bojí Babiše a Zemana, nezaslouží si důvěru ani pozornost. Natož pokoru a loajalitu. Asi jsem kretén, ale svoboda projevu je pro mne dost cenná hodnota,“ uzavřel Kmenta.

Celý příspěvek Jaroslava Kmenty:

Blesková zpráva:

Moderátoři Miloš Pokorný a Roman Ondráček, známí jako duo Těžkej Pokondr, dnes skončili v rádiu Frekvence 1. Vedení jim cenzurovalo výběr hostů do nejposlouchanějšího rozhlasového pořadu, kam si zvali své hosty a debatovali s nimi o práci a životě.
Pokondři měli se svými šéfy spory již delší dobu. Vše vygradovalo tento týden, kdy si chtěli pozvat do studia mne, abychom pošprechtili o mé nové knize Boss Babiš.
Bossové Frekvence 1 jim to ale zakázali. Prý propagace, a taky politika… takový to blablabla. „Pozvěte si Kmentu za měsíc,“ radili jim prý šéfové.
Tak se milí Pokondři s Frekvencí 1 rozloučili. Po svém. Dnes ráno pustili šéfům na rozloučenou ve svém pořadu svůj nový hit Kretén, který je předělávkou známého hitu devadesátých let Sketmen. Klip k této písni je skvostný a doporučuji si ho pustit. Kdo v něm nepozná Andreje Babiše a Miloše Zemana je sketmen…
Hoši tleskám vám za to. Miluji každého, kdo se nepodělá ze svých Bossů. A Bossům vzkazuji: Nemám rád předposranost.
Kdo se bojí Babiše a Zemana, nezaslouží si důvěru ani pozornost. Natož pokoru a loajalitu.
Asi jsem kretén, ale svoboda projevu je pro mně dost cenná hodnota.
https://www.youtube.com/watch?v=fTYdnz4VN0c

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Školník vyhrožoval, že neodmaturujeme.“ Soudružka ho naučila koktat a počurávat se. Normalizace na periferii, kde Havel řekl památnou větu...

22:32 „Školník vyhrožoval, že neodmaturujeme.“ Soudružka ho naučila koktat a počurávat se. Normalizace na periferii, kde Havel řekl památnou větu...

REPORTÁŽ „Komunistická soudružka mě naučila koktat a počurávat se,“ vzpomínal bývalý kastelán na pře…