To je špatný vtip! Babiš natřel Hamáčka. Přímo na kameru ČT

19. 9. 2019 20:33

Šéf ČSSD Jan Hamáček žádá předsedu vlády Andreje Babiše (ANO) o další jednání o situaci ve zdravotnictví. Babiš jakékoli jednání se sociálními demokraty odmítá. „Považuji to za špatný vtip od ČSSD,“ vypálil Babiš do kamer veřejnoprávní televize.

To je špatný vtip! Babiš natřel Hamáčka. Přímo na kameru ČT
Foto: Hans Štembera
Popisek: Andrej Babiš při rozhovoru pro PL

„Oni přece měli čtyři roky zdravotnictví a pamatujeme si na pana (exministra Svatopluka) Němečka (ČSSD), co všechno zanechal. Takže já to považuju trochu za absurdní, že ČSSD teďka nám vlastně dává nějaké rozumy. Měli čtyři roky, nic moc tam pan Němeček nepředvedl, to jsou samé negativní záležitosti a pokračoval v tý politice neslavně známého pana (Marka) Šnajdra,“ pustil se Babiš do sociálních demokratů.

Anketa

Máte pochopení pro mládežníky, kteří stávkují kvůli globálnímu oteplování?

6%
94%
hlasovalo: 25369 lidí

Jedním dechem dodal, že osobně jednal s pojišťovnami, které přislíbily finanční objemy navýšit o šest miliard. Odbory ale požadují 14 miliard. Ministr zdravotnictví za hnutí Adam Vojtěch jejich požadavky odmítl v nedělních Otázkách Václava Moravce České televize a Babiš se vyjádřil ve stejném duchu jako jeho ministr.

„Považuju za špatný vtip od ČSSD, že chtějí s námi jednat, když oni, když měli ten resort, tak jsme jim vyčetli všechno – od netransparentního rozdělování přístrojů přes cyberknife pana Němečka, přes devastaci ostravské nemocnice i lékařské fakulty v Ostravě. Takže skutečně s ČSSD o transparentnosti jednat nebudeme,“ vypálil Babiš do kamer.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Profesor Knížák udeřil: Opět se dostala ke slovu ta část národa, která posloužila totalitnímu režimu. Stačí jí Gott a jeho cukerinový kýč...

17:33 Profesor Knížák udeřil: Opět se dostala ke slovu ta část národa, která posloužila totalitnímu režimu. Stačí jí Gott a jeho cukerinový kýč...

Exředitel Národní galerie Milan Knížák se ve svém komentáři zamyslel nad úmrtím Karla Gotta; dění ko…