To je ubohé. Sever zděšen tím, jak někdo „zapojil" do kampaně bezdomovce

09.10.2014 7:15 | Zprávy
autor: Lucie Bartoš

Tahle hnusárna je nejen předvolební podraz, ale také ukázka celospolečenského stavu. To jsou reakce na využití bezdomovce v antikampani v Chomutově. Zástupci severočeských neziskových organizací ale upozorňují i na to, že z daného muže nelze jenom dělat chudáčka.

To je ubohé. Sever zděšen tím, jak někdo „zapojil" do kampaně bezdomovce
Foto: Facebook Nový sever
Popisek: V Chomutově někdo v rámci antikampaně zaplatil bezdomovci, aby na zádech nosil reklamu „Nový Sever - Nic víc než banda kreténů"

O bezdomovci, který na sobě v Chomutově nosí cedulku „Nový Sever – Nic víc než banda kreténů“, informovaly ParlamentníListy.cz včera. Vlna kritiky na politické adepty, kteří se tak snaží očernit konkurenční hnutí, se rozproudila nejen v diskuzi pod článkem. K věci se na náš popud vyjádřily i neziskové organizace, které v regionu působí.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Eva Decroix, Ph.D., MBA byl položen dotaz

Hlasování o důvěře

Kritizujete Babiše za to, že na hlasování chyběl, ale není vám spíš trapně z toho, že jste vyvolali hlasování a pak nebyli schopni ani zajistit, aby hlasovala všichni poslanci z opozice? Jitka

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Mluvíte o lásce ke zvířátkům a přitom osekáváte neziskovky. Poslankyně od Zelených se rozčílila

9:18 Mluvíte o lásce ke zvířátkům a přitom osekáváte neziskovky. Poslankyně od Zelených se rozčílila

Zvířata bereme často jako domácí mazlíčky, pomocníky a parťáky. Poslanci napříč politickým spektrem,…