To už není prdel, co si to ožralý hovado dovoluje, napsal o Miloši Zemanovi publicista

27. 1. 2016 7:08

Velmi nevybíravě se na adresu hlavy státu vyjádřil na sociální síti levicový publicista Daniel Veselý, který je přispěvatelem Britských listů, Českého rozhlasu a serveru Altpress.cz. Miloše Zemana označil v reakci na jeho poslední kontroverzní výroky o premiérovi za „ožralé hovado“ a přirovnal jej k africkému diktátorovi.

To už není prdel, co si to ožralý hovado dovoluje, napsal o Miloši Zemanovi publicista
Foto: Partie FTV PRIMA
Popisek: Prezident Zeman v Partii televize Prima
reklama

Anketa

Vadí vám slova Miloše Zemana o Sobotkovi a kalašnikovu?

3%
94%
hlasovalo: 33360 lidí

„Ten Zeman, to už fakt není prdel, proboha, co si to to ožralý hovado dovoluje? Jak je možný, že by na premiéra ČR vytáhl kalacha, to jsme skutečně klesli na úroveň africký diktatury, kde stačí jen krůček k tomu, aby byla krvavě svržena vláda?“ ptal se Veselý na svém facebookovém profilu.

Veselý tak reagoval na prezidentova slova, která pronesl v reakci na dotaz jednoho z občanů v Tišnově. Toho zajímalo, jakým způsobem se lze zbavit premiéra Bohuslava Sobotky. Miloš Zeman odpověděl: „Chcete-li se zbavit jakéhokoli politika, prezidenta nevyjímaje, je k tomu jediná demokratická cesta – a to jsou svobodné volby.“ Přičemž vzápětí dodal: „A pak existuje nedemokratická cesta – a ta se jmenuje kalašnikov.“

Zeman svůj bonmot prý pronesl v alkoholovém opojení

Naštěstí podle Veselého Zeman nemá v rukách tolik moci jako „oblíbený západní kanibal Teodoro Obiang“, tedy dlouholetý vládce západoafrické republiky Rovníková Guinea. Jinak by totiž český prezident dle Veselého „svou obsedantní potřebu“ naplnil. I když prý byla pravděpodobně vyslovena „v alkoholickým rauši“.

Veselý se obává, že Zemanovi by jeho alkoholem zatemněné vnímání reality nezabránilo v tom, aby se svých politických odpůrců zbavoval násilím. „A jeho stoupenci mu budou pořád dál tleskat jako Trumpovi, který prohlásil, že jeho elektorát se nezcvrkne, ani kdyby někoho zastřelil,“ posteskl si publicista.

Zeman podle něj naštěstí nemá skoro žádné pravomoci. „Takže zbývá jen doufat, aby svůj mandát doklepal a odebral se do nezaslouženýho důchodu a na politickej smetišťák,“ dodal Daniel Veselý.

Celý text příspěvku Daniela Veselého na jeho facebookovém profilu:

Ten Zeman, to už fakt není prdel, proboha, co si to to ožralý hovado dovoluje? Jak je možný, že by na premiéra ČR vytáh kalacha, to jsme skutečně klesli na úroveň africký diktatury, kde stačí jen krůček k tomu, aby byla krvavě svržena vláda? Naštěstí Zeman nemá v rukách tolik moci jako oblíbený západní kanibal Teodoro Obiang, aby svou obsedantní potřebu, byť pravděpodobnou vyslovenou v alkoholickým rauši, naplnil. U Zemana nikdo neví, jestli to myslí vážně nebo si jen z ostatních utahuje. Bohužel mám za to, že jeho alkoholem zatemněný vnímání reality by mu nezabránilo v tom, aby se svých politických odpůrců zbavoval násilím. A jeho stoupenci mu budou pořád dál tleskat jako Trumpovi, který prohlásil, že jeho elektorát se nezcvrkne, ani kdyby někoho zastřelil. Zeman ale naštěstí nemá skoro žádný pravomoci, takže zbývá jen doufat, aby svůj mandát doklepal a odebral se do nezaslouženýho důchodu a na politickej smetišťák.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: vam

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Kalouskova fanynka píše o „ruském bohatýru Milošovi“: Sliz, pach, lež

19:44 Kalouskova fanynka píše o „ruském bohatýru Milošovi“: Sliz, pach, lež

Spisovatelka Jenny Nowak se ohlíží za necelými devíti lety prezidentského mandátu Miloše Zemana. A n…