Tomio, máš problém. Po oznámení Ringo Čecha je zde něco, co by měli číst členové Okamury

10.08.2017 13:38

Předseda Patriotů Jiří Vítek se na svém facebookovém profilu zamyslel nad superlídrem SPO Františkem Ringo Čechem, jehož jméno dnes oznámil předseda strany Jan Veleba. Čech má pomoci straně v nadcházejících parlamentních volbách, aby získala pět procent hlasů potřebných pro vstup do Poslanecké sněmovny.

Tomio, máš problém. Po oznámení Ringo Čecha je zde něco, co by měli číst členové Okamury
Foto: Archiv J. Vítka
Popisek: Jiří Vítek

V té souvislosti si Jiří Vítek vzpomněl na to, jak strana uvažovala o spolupráci ve sněmovních volbách s SPD Tomio Okamury, ten ji však odmítl. V krajských volbách přitom strany leckde spolupracovaly.

„Žádný strom, ani ten japonský, neroste do nebe. Tahle Velebova vendeta ve stylu odhalení Fantomase na poslední chvíli má v sobě Ringův vtip a vyvážené koření v podobě generála Blaška,“ zmínil také Vítek lídra ve Středočeském kraji Hynka Blaška.

Anketa

Který volební lídr je vám nejsympatičtější?

hlasovalo: 41449 lidí

„Respekt za dobré načasování, kandidátky odevzdané, tedy žádná kontaminace ambiciózních již prakticky nehrozí, i když pár bezpáteřních jistě ještě po tiskovce klepalo či bušilo na dveře... Pro voliče SPO tedy nejeden kbelíček živé vody do téměř mrtvých kořenů. Pro fans SPD asi nic moc, uloupené 2-3-4 % mohou v cílové rovince hodně bolet,“ míní Vítek.

„Já nikomu nepřeji špatnost, furt je to stejná strana barikády i když vlevo, ale tohle je důsledek Tomiova ega a uvěření ve vlastní dokonalost a kult. Kdyby se tyhle partaje domluvily, ne koaličně, ale propojením například na kandidátkách a s touhle novou sestavou, tak už dnes se můžou sázet jestli 8 nebo 13 %,“ dodal šéf Patriotů.

Celé příspěvky Jiřího Vítka:

Žádný strom ani ten japonský neroste do nebe. Tahle Velebova vendeta ve stylu odhalení Fantomase na poslední chvíli má v sobě Ringův vtip a vyvážené koření v podobě generála Blaška. Respekt za dobré načasování, kandidátky odevzdané, tedy žádná kontaminace ambiciózních již prakticky nehrozí, i když pár bezpáteřních jistě ještě po tiskovce klepalo či bušilo na dveře... Pro voliče SPO tedy nejeden kbelíček živé vody do téměř mrtvých kořenů. Pro fans SPD asi nic moc, uloupené 2-3-4 % mohou v cílové rovince hodně bolet.

Já nikomu nepřeji špatnost, furt je to stejná strana barikády i když vlevo, ale tohle je důsledek Tomiova ega a uvěření ve vlastní dokonalost a kult. Kdyby se tyhle partaje domluvily, né koaličně, ale propojením například na kandidátkách a s touhle novou sestavou, tak už dnes se můžou sázet jestli 8 nebo 13%.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Okamura bije na poplach: Agresivní muslimský migrant v Praze volal Allah Akbar. Hamáček lže, že nejsou mezi námi!

11:55 Okamura bije na poplach: Agresivní muslimský migrant v Praze volal Allah Akbar. Hamáček lže, že nejsou mezi námi!

O agresivním muslimském migrantovi a kriminálníkovi, jenž ve čtvrtek křičel v Praze na veřejnosti dě…