Trikolóra posiluje odborné týmy. Zapojí se Petr Štěpánek i bývalý ministr financí

09.04.2021 0:00

Hnutí Trikolóra posiluje. Jak potvrdila úřadující předsedkyně Zuzana Majerová Zahradníková, hnutí, které před dvěma lety zakládala společně s Václavem Klausem ml., se otevírá mnoha osobnostem. Mezi nejzajímavější osobnosti patří například ekonom a někdejší ministr financí Vlastimil Tlustý či rocker a spisovatel Petr Štěpánek.

Trikolóra posiluje odborné týmy. Zapojí se Petr Štěpánek i bývalý ministr financí
Foto: Zuzana Koulová
Popisek: Poslankyně a místopředsedkyně hnutí Trikolóra Zuzana Majerová Zahradníková a spisovatel, hudebník Petr Štěpánek na besedě v Pardubicích

„Otevíráme Trikolóru výrazným osobnostem zvenčí i zevnitř,“ uvedla poslankyně Zuzana Majerová Zahradníková. Podle jejích slov čtvrteční předsednictvo hnutí Trikolóra potvrdilo několik významných osobností do čela odborných komisí. 
 
 
„Předsednictvo potvrdilo někdejšího ministra financí Vlastimila Tlustého jako předsedu odborné komise Trikolóry pro průmysl, obchod a ekonomiku, hudebníka a spisovatele Petra Štěpánka, bývalého místopředsedu Rady pro vysílání a posléze člena Rady ČTÚ, jako předsedu odborné komise pro média a advokáta Jindřicha Rajchla, bývalého místopředsedu Fotbalové asociace z éry Ivana Haška, jako předsedu odborné komise pro právo a spravedlnost,“ dodala podrobnosti úřadující předsedkyně Trikolóry, poslankyně Zuzana Majerová Zahradníková. 
 
V odborných týmech hnutí Trikolóra dlouhodobě působí řada dalších osobností. Oblast financí má na starosti ekonom a proděkan Národohospodářské fakulty VŠE v Praze Miroslav Ševčík, odborné komisi pro práci a sociální věci předsedá Václav Krása, předseda Národní rady osob se zdravotním postižením. V čele odborné komise pro zahraniční politiku pak stojí exprezident Václav Klaus. 
 
 
 

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Karel Výborný

Nenecháme Vás padnout!!

Jak jste to myslel pane Fialo?Pokud vím tak nic neděláte pro to,aby se tak nestalo.Ba právě naopak děláte vše pro to aby Čeští občané padly přímo na H.... tedy na ústa.Peníze ze státní kasy sypete Ukrajině a Ukrajincům,je třeba pomáhat ale ne na úkor občanů České republiky.Mám tři děti všchny poctiv...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Babiš jel jak dráha. O Fialovi padlo něco, co žádný politik nechce slyšet

11:12 Babiš jel jak dráha. O Fialovi padlo něco, co žádný politik nechce slyšet

Andrej Babiš vystoupil v internetové televizi XTV a v rozhovoru s moderátorem Lubošem Xaverem Veselý…