Turek. Týden před volbami to vyplave. Podle Vávry to nebude vše

11.08.2025 16:52 | Monitoring

Herní vývojář Dan Vávra předvídá, že v období těsně před volbami se vyrojí „zaručené a nevyvratitelné humusárny“ na europoslance Filipa Turka z Motoristů nebo na lídry Stačilo! Daniela Sterzika a europoslankyni Kateřinu Konečnou.

Turek. Týden před volbami to vyplave. Podle Vávry to nebude vše
Foto: Screen vysílání Prima CNN
Popisek: Daniel Vávra

Vávra ve svém facebookovém příspěvku nejprve vysvětloval, že nechápe, proč provládní tábor tak démonizuje všechno kolem Motoristů nebo hnutí ANO, když je tím jen nutí do spolupráce se Stačilo! a s SPD.

„Osobně nenávist koalice a médií vůči Motoristům chápu jako opravdu úchylný plán, který má jen dva možné cíle. Buď donutit udělat Babiše velkou koalici s nějakou stranou současné koalice (Spolu nebo STAN), kdyby se Motoristi nedostali a po volbách by se z něj dělal extremista, že chce jít do holportu s SPD, tedy oblíbený sanitární koridor, který se praktikuje po celém západě, anebo donutit udělat Babiše koalici s SPD a Stačilo! a doufat, že taková vláda bude takový průser, že to příště zase všichni hodí jim,“ spekuluje Vávra. A varuje, že Babiš by taky mohl mít s SPD a se Stačilo! ústavní většinu. „A pak si to vy géniové užijte,“ směje se Vávra.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

MUDr. Jiří Mašek byl položen dotaz

Prezident

V čem myslíte, že je omezována kontrola prezidenta? Kdo a jak vůbec může kontrolovat prezidenta? A myslíte, že se Zeman nebo Pavel povyšují nad soudy? To podle mě ne, nad ostatní politiky to ano, ale asi se to fakt dalo čekat. Hodně se teď taky mluví o tom, že jde ústavní soud na ruku prezidentovi, ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

Motoristi jsou jen ti chytřejší přebarvený modrý ptáci., Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré DiskuseVlastík1 , 11.08.2025 18:56:49
Čechistán si s ODS už zažil svoje tak snad dostal rozum. Vsadím se že před volbama tam naleze spousta fialek kterejm to trochu pálí.

|  12 |  1

Další články z rubriky

„Zase utekli“. Okamura potkal v Berlíně štáb ČT, má to natočené

20:31 „Zase utekli“. Okamura potkal v Berlíně štáb ČT, má to natočené

Předseda Poslanecké sněmovny Tomio Okamura (SPD) se v pátek 26. června 2026 během dvoudenní konferen…