ParlamentníListy.cz
» Aréna » Monitor » U Alexandrovců vážně nejde o umění. Je to nechutné. A vy prosté duše, co je hájíte... Přečtěte si, co na to komentátor Jandourek
Komentátor Reflexu Jan Jandourek vysvětluje, proč se rozčilují někteří čeští umělci nad tím, že jsou kritizováni za vystupování s Alexandrovci, a také dodává, proč se rozčilují naprosto mylně. Ti čeští umělci, kteří vystupovali či budou vystupovat po boku Alexandrovců, se prý chovají nechutně.
Foto:
JVS GROUP
Popisek: Světově proslulý pěvecký a taneční soubor Rudoarmějci se poprvé představí českému publiku.
Co jste udělala třeba pro starší ročníky? Já mladým přeji jen to dobré, ale přijde mi, že se politici víc zajímají poslední době jen o ně, jako kdyby tu starší nebyli nebo nebyli důležití.
Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
O tuto odpověď jste již vyjádřil(a) zájem. Děkujeme.