U tureckého pobřeží se potopila loď s uprchlíky, 18 lidí zemřelo

19.12.2015 9:47 | Zprávy

U tureckého pobřeží se v noci na dnešek potopila loď s uprchlíky, která směřovala na řecký ostrov Kalymnos. Zemřelo 18 lidí, dalších 14 se jich turecké pobřežní stráži podařilo zachránit. Nehoda se stala u přístavního města Bodrum, na palubě plavidla byli mimo jiné běženci ze Sýrie, Iráku a Pákistánu, uvedla turecká agentura Dogan.

U tureckého pobřeží se potopila loď s uprchlíky, 18 lidí zemřelo
Foto: Radim Panenka
Popisek: Uprchlíci před autobusovým nádražím v Bělehradě. Do Srbska denně dorazí až tisíc imigrantů, kteří chtějí do EU. Hlavně do Německa či Švédska.

Lidé, kteří neštěstí přežili, byli dopraveni do blízkých nemocnic. Jejich stav je vážný, informovala ázerbájdžánská agentura APA.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: čtk

Jak si vysvětlujete, že jste neměl protikandidáta?

Myslíte, že je to tím, že jste tak dobrý, nebo že se do toho nikomu nechtělo, protože a tom nejste dobře, o čemž svědčí i vaše oslabení ve volbách a celkové preference, podle níž byste ve sněmovně bez ODS vůbec nebyli?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Komentář: Zelinář Babiš na Národní třídě. Komu se předvádí?

16:57 Komentář: Zelinář Babiš na Národní třídě. Komu se předvádí?

Pískání, řev, v minulosti i vyhozené květiny. Andrej Babiš na Národní třídě je zárukou, že se někteř…