Ubožák, s*áč, vytírá s lidma pr*el, nadával Topolánek prezidentovi. Ale pak se objevilo svědectví, co prováděl na Hradě on...

20.04.2020 16:06

Expremiér Mirek Topolánek se po nedělním vystoupení prezidenta Miloše Zemana na Frekvenci 1 neudržel a napsal na adresu Miloše Zemana několik velmi ostrých slov. Označil Zemana za „ubožáka a sráče“. Manželka kancléře Vratislava Mynáře Alexandra Mynářová se vrátila do minulosti a popsala, jak se údajně Topolánek občas chová, když s jejím mužem a s prezidentem Zemanem rozmlouvá.

Ubožák, s*áč, vytírá s lidma pr*el, nadával Topolánek prezidentovi. Ale pak se objevilo svědectví, co prováděl na Hradě on...
Foto: Screen Youtube
Popisek: Alexandra Mynářová

Prezident Miloš Zeman v nedělním rozhovoru pro Frekvenci 1 mimo jiné prohlásil, že by české hranice kvůli koronaviru mohly zůstat uzavřené rok. Pokud někdo v této době touží vycestovat na dovolenou, má podle prezidenta objevovat krásy české, moravské a slezské krajiny.

Podle Topolánka Zeman ukazuje, že pohrdá lidmi.

Ing. Miloš Zeman

  • BPP
  • První přímo zvolený prezident ČR
  • prezident České republiky

„Došla mi slova. Rodná valašská, malebná ostravská i trefná pražská. Ale prodýchat to nejde. Miloši, pohrdáš lidmi a vytíráš si s nimi prdel. Nikdy jsi nebyl demokrat, jsi jen ubožák a sráč,“ nebral si servítky Topolánek.

Jenže netrvalo dlouho a o slovo se přihlásila manželka kancléře Mynáře Alexandra Mynářová. Naznačila, že na sociálních sítích možná nešetří ostrými slovy, ale když se setká s jejím mužem či s prezidentem Zemanem osobně, prý se chová zcela jinak.

„Jak je to dávno, co pan expremiér seděl u mého manžela v kanceláři v přátelském rozhovoru a s knihou, kterou šel následně nadšeně věnovat panu prezidentovi? A mohla bych pokračovat...“ napsala kancléřova choť.

Alexandra Mynářová reaguje na slova Mirka Topolánka

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Chytla covid. ,,Vždyť je očkovaná!" vyhodili kámošku od doktora. Sprostá slova

10:45 Chytla covid. ,,Vždyť je očkovaná!" vyhodili kámošku od doktora. Sprostá slova

Podle vývojáře Daniela Vávry je postup současné vlády i lékařů špatný. Jak se totiž ukazuje, i očkov…