Uniklé maily: Praštil do toho Erik Best. Ale velmi zle pro Sobotku

6. 1. 2016 13:11

I když se v mailech premiéra Bohuslava Sobotky neskrývá žádné usvědčující odhalení, zveřejněné dokumenty hrají do karet Andreji Babišovi, píše dnes na svém webu fsfinalword.cz novinář Erik Best. Domnívá se, že počet lidí kryjících Sobotkovi záda nyní dramaticky poklesne. Na svém facebookovém profilu si pak Best udělal legraci z prohlášení, které premiér vydal po zveřejnění pošty z jeho soukromé mailové schránky.

Uniklé maily: Praštil do toho Erik Best. Ale velmi zle pro Sobotku
Foto: repro ČT, tan
Popisek: Erik Best v pořadu Hydepark ČT

Anketa

Dle údajných uniklých e-mailů zvažoval Úřad vlády, že by ČT vysílala ,,migrační večerníček", v rámci kterého by národ oslovil např. Zdeněk Svěrák. Byl by to dobrý nápad?

2%
98%
hlasovalo: 15203 lidí

Best píše, že v ukradených e-mailech Bohuslava Sobotky se neskrývá žádné usvědčující odhalení. „Včera zveřejněné dokumenty ale ukazují neopatrného politika, jehož ambice překračují jeho schopnosti,“ rýpnul si žurnalista do českého premiéra.

Celý text je ZDE

Po zveřejnění Sobotkových e-mailů tak už podle Besta nemohou panovat pochyby o vlivu právníka Radka Pokorného na Sobotku ani o úloze PR agentury Bison & Rose v Sobotkově politické kariéře.

Podle Besta zveřejněné dokumenty hrají do karet Andreji Babišovi.

Situace má prý potenciál stát se sociálně demokratickou verzí Toskánska. „Stejně jako se to stalo tehdy v případě Mirka Topolánka a Martina Romana, počet lidí kryjících Sobotkovi záda dramaticky poklesne. Především ze strany těch, jejichž výjimečné vztahy s premiérem byly nyní odhaleny,“ domnívá se Erik Best.

Na svém facebookovém profilu pak Best parodoval Sobotkovo prohlášení, jímž na zveřejnění svých e-mailů reagoval: „Opakovanými útoky hackerů na moji osobu a na politiku, kterou prosazuji, se nenechám jakkoli zastrašit nebo ovlivnit. Budu dál prosazovat zájmy Angely Merkelové, Petra Kellnera a Radka Pokorného,“ zavtipkoval si Erik Best na Sobotkův účet.

Celé znění příspěvku Erika Besta na jeho facebookovém profilu:

Opakovanými útoky hackerů na moji osobu a na politiku, kterou prosazuji, se nenechám jakkoli zastrašit nebo ovlivnit. Budu dál prosazovat zájmy Angely Merkelové, Petra Kellnera a Radka Pokorného.“

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vam

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Bugr pokračuje: Další svědectví o Okamurově akci s Le Penovou a Wildersem. Už to začíná být vyhrocené

19:55 Bugr pokračuje: Další svědectví o Okamurově akci s Le Penovou a Wildersem. Už to začíná být vyhrocené

Včerejší konference zástupců evropských protiimigračních stran z frakce Evropa národů a svobody (ENF…