Úspěšný senátor Antl ráno odpovídal čtenáři: Snad nezvítězí podrazy a jiná svinstva

12.10.2014 10:38

Nejvíce hlasů v letošním prvním kole senátních voleb získal i v celorepublikovém měřítku senátor Miroslav Antl z ČSSD. Na svém profilu na ParlamentníchListech.cz poděkoval voličům i soupeřům. K druhému kolu říká, že bývá nevyzpytatelné a podle svých slov věří, „že zvítězí pozitivní forma volebního boje - a nikoliv pomluvy, podrazy a jiná svinstva“.

Úspěšný senátor Antl ráno odpovídal čtenáři: Snad nezvítězí podrazy a jiná svinstva
Foto: red
Popisek: Senátor Miroslav Antl na konferenci Elektronizace veřejné správy – součást boje proti korupci

Miroslava Antla volilo 16.799 lidí, tedy 41,12 procenta voličů na Rychnovsku. Získal nejvíce hlasů ze všech kandidujících a zároveň tak dosáhl největšího náskoku na svého nejbližšího oponenta, starostu Luboše Řeháka z KDU-ČSL, kterého předstihl o 10.295 hlasů.

Senátor vzápětí po sečtení všech hlasů poděkoval na svém profilu na ParlamentníchListech.cz voličům za účast ve volbách a jejich hlas. „Vězte, že si toho velice vážím – a vaše důvěra mne zavazuje, zvláště když jste mne vynesli na 1. místo absolutního pořadí prvního kola senátorských voleb v České republice, čímž jste mj. zviditelnili náš region…“ nezapomněl zdůraznit Antl a poděkoval i svým protikandidátům. Těm, kteří s ním hráli fér a nedopouštěli se podrazů, intrik a nechutných pomluv.

Celé poděkování senátora Antla ZDE.

Obrátil se i na svého největšího soupeře v obvodu, se kterým se setká za týden. „A vás, Luboši Řeháku, vyzývám k rovnému boji bez dosavadních záludností a zákeřností!“ píše Antl.

Druhé kolo bude rozhodující

Senátor, který obhajuje své křeslo, však zdůraznil, že druhé kolo je velmi nevyzpytatelné, a proto požádal voliče, aby za týden opět přišli a odevzdali mu hlas.

To, že se právník Miroslav Antl těší podpoře občanů, se projevilo i na jeho profilu na ParlamentníchListech.cz. Pan Koloušek mu napsal: „Věřím, že vyhrajete a ve své práci neustanete. A dotaz: Co říkáte na prozatímní průběh voleb?“

Miroslav Antl dnes ráno, tedy už poté, co znal výsledky prvního kola, čtenáři odpovídal. „V těchto volbách se objevil větší počet silnějších subjektů, v mém senátním a volebním obvodu to je například ANO,“ upozornil na nové hráče na politické scéně.

Celá odpověď Miroslava Antla ZDE.

„Vzhledem k tomu, že jsem soutěživý typ, přiznám, že osobně jsem očekával lepší svůj výsledek, když tento je procentuálně i počtem hlasů horší než před šesti lety. Ale samozřejmě MOC DĚKUJI všem, kteří mne přišli zvolit - a prosím je, aby mne podpořili i v druhém rozhodujícím kole, které bývá nevyzpytatelné - a bude záležet na tom, kolik lidí přijde volit a koho podpoří ostatní politické subjekty. Já však věřím, že zvítězí pozitivní forma volebního boje - a nikoliv pomluvy, podrazy a jiná svinstva… Ještě to bude vysilující týden,“ říká po prvním úspěšném kole volby do Senátu Miroslav Antl.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: dkr

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Z úst premiéra Babiše zazněla rázná odpověď, kterou si přečtete jen u nás. Jde o návrh Žít Brno přijmout v ČR uprchlíky

11:50 Z úst premiéra Babiše zazněla rázná odpověď, kterou si přečtete jen u nás. Jde o návrh Žít Brno přijmout v ČR uprchlíky

Hnutí Žít Brno ústy náměstka brněnského primátora Matěje Hollana navrhuje, aby Brno přijalo několik …