Útok v Berlíně, vražda ruského velvyslance v Turecku, propaganda... Putin v místnosti plné agentů řekl, co mají dělat

21.12.2016 16:51 | Zprávy

Prezident Ruské federace Vladimir Putin vystoupil na gala večeru zorganizovaném u příležitosti oslav Dne zaměstnanců bezpečnostních orgánů. V sále plném agentů speciálních služeb Putin mimo jiné hovořil o nutnosti spolupracovat se zahraničními službami.

Útok v Berlíně, vražda ruského velvyslance v Turecku, propaganda... Putin v místnosti plné agentů řekl, co mají dělat
Foto: Jan Rychetský
Popisek: Plakát nevládní organizace Reportéři bez hranic

„Role bezpečnostních orgánů v ochraně zájmů našeho státu a zajištění stability naší společnosti je naprosto klíčová,“ zdůraznil Putin. „Naši občané od vás očekávají, že budete schopni neutralizovat veškeré vnitřní i vnější bezpečnostní hrozby, obzvláště důležitý je boj s terorismem,“ dodal ruský lídr.

Prezident Putin se nemohl nevěnovat ještě velmi čerstvému incidentu, při kterém v tureckém hlavním městě přišel o život ruský velvyslanec.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: fib

Mgr. Aleš Dufek byl položen dotaz

EU

Napsal jste to přesně, že se EU snaží být v ochraně životního prostředí lepší než zbytek světa. Já se ale ptám, k čemu to je? Hlavně když jak taky sám tvrdíte, je to na úkor nás všech, kdy na tu její politiku tvrdě doplácíme?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Žaloba k Baxovi na SPD a Stačilo. A Kysela mluví o zneplatnění a přepočítání výsledků

19:48 Žaloba k Baxovi na SPD a Stačilo. A Kysela mluví o zneplatnění a přepočítání výsledků

„Musely by se přepočítat výsledky,“ říká ústavní právník a poradce prezidenta Jan Kysela, co by se s…