Už vznikli i "Okamurovci". A rovnou chtějí svrhávat vládu

14. 2. 2013 19:59

Příznivci senátora Tomia Okamury, který se dlouho rval o možnost kandidovat na českého prezidenta, se seskupili do klubu „Okamurovci, klub Přátel zdravého rozumu“. Ten vznikl zcela spontánně, bez přičinění senátora.

Už vznikli i "Okamurovci". A rovnou chtějí svrhávat vládu
Foto: Ladislav Carda
Popisek: Volební vůz Tomia Okamury
reklama

Okamurovci volají stejně jako jejich vzor po větší míře přímé demokracie, kterou oproti zastupitelské označují za tu skutečnou demokracii. Požadují, aby lidé mohli odvolat vládu a nahradit jí takovou, která jim bude vyhovovat.

Svrhnutí vlády dokonce považují za nezbytné, jestliže dochází k nespravedlnostem. V takovém případě by dle Okamurovců měli sami lidé vytvořit nový systém.

„Právě vznikl na moji podporu zcela bez mého přičinění Klub přátel zdravého rozumu s celostátní sítí podpůrců a kontaktních míst, setkal jsem se včera s jeho zakladatelem Broňou Šikem, jsem opravdu dojatý a moc děkuji za zcela spontánní podporu, nesmírně si toho vážím a těším se na naší spolupráci," vzkázal se Okamura na Facebooku.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: joh
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Začněte pracovat! Svět nejsou jen sociální sítě!“, „Přiberte si ministerstvo propagandy!“ V Partii málem tekla krev. Havlíček a Pekarová Adamová v sobě

12:13 „Začněte pracovat! Svět nejsou jen sociální sítě!“, „Přiberte si ministerstvo propagandy!“ V Partii málem tekla krev. Havlíček a Pekarová Adamová v sobě

V nedělní Partii se setkali vicepremiér Karel Havlíček (za ANO) a předsedkyně T0P 09 Markéta Pekarov…