V Berlíně najel mercedes do lidí. Byla to nehoda, řidič byl Estonec, říká policie

26.07.2020 13:31 | Zprávy
autor: vef

Sedm lidí bylo zraněno, tři z nich těžce. Sedmnáct lidí utrpělo šok. To je bilance nehody černého mercedesu, který dnes ráno najel v Berlíně do skupiny lidí. Policie řidiče zadržela. Píše to server Novinky.cz.

V Berlíně najel mercedes do lidí. Byla  to nehoda, řidič byl Estonec, říká policie
Foto: repro Youtube, tan
Popisek: Vozidlo najelo do lidí v Berlíně, 26. července 2020

Policie k dnešní nehodě v Německu uvedla, že se domnívá, že šlo o nehodu. Mercedes jel totiž velmi rychle do zatáčky a řidič řízení vozidla nezvládl. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tomio Okamura byl položen dotaz

Foldyna

Pane předsedo, co uděláte s Foldynou? Nemyslíte, že by měl urychleně vysvětlit, proč byl vykázán z domu a proč mu policie zabavila zbraně? A jestli se prokáže, že se dopustil domácího násilí, doufám, že ho neprodleně vysloužíte ze strany a budete po něm požadovat rezignaci?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Robejšek: Evropa už na podporu Ukrajiny nemá

20:00 Robejšek: Evropa už na podporu Ukrajiny nemá

Evropská politika se změnila v povrchní talk show bez reálných výsledků a NATO nemá kapacity ani och…