V Erdoganově Turecku prý zlegalizovali pedofilii. Obeznámený aktivista Uzunoglu k tomu sepsal šokující pojednání o jejím místě v islámské kultuře

03.12.2016 20:21 | Zprávy
autor: vef

Kurdský lékař a podnikatel Yekta Uzunoglu se na svém blogu na serveru iDnes.cz rozhovořil o zákonu v Turecku, který podle jeho slov amnestuje a legalizuje pedofilii na děvčátkách. „Na protest a pod tlakem z celého světa byl návrh zákona stažen k dalšímu projednávání, během kterého předseda vlády Turecka, ale dokonce i Erdogan, ujistili pedofily, že zákon po ‚úpravě‘ projde, že se uzákoní!“ zmínil Uzunoglu.

V Erdoganově Turecku prý zlegalizovali pedofilii. Obeznámený aktivista Uzunoglu k tomu sepsal šokující pojednání o jejím místě v islámské kultuře
Foto: Jan Rychetský
Popisek: Doktor Yekta Uzunoglu, velký bojovník za práva Kurdů.

Následně dodává, že zákon bude zřejmě jen kosmeticky poupraven a po poučení z prvního pokusu projde formálně parlamentem, a hlavně bleskově, aby svět nestačil opět řvát. Tato otázka má podle něj navíc mnohem rozsáhlejší historické, kulturní, etnologické a etnografické rozměry, které ‚civilizovaný svět“ dlouho v zajetí svých vlastních zájmů přehlížel.  

Původní text ZDE.

„Přitom civilizovaný svět dobře ví, že na samotném osmanském dvoře byla páchaná pedofilie nejen na dětech ženského pohlaví, ale především na chlapcích, byla nedílnou součástí sultánského života. Západ ví a chce vědět jen o harému,“ podotkl Uzunoglu. Podle něj v sultánských palácích však kromě harému bylo i zařízení, zázemí „icoglanu“, čili pohlavního zneužívání chlapců pocházejících především z Evropy.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hlasovali jste pro Matochu? Přiznejte se, my to víme. Opoziční válka kvůli ČT graduje

16:33 Hlasovali jste pro Matochu? Přiznejte se, my to víme. Opoziční válka kvůli ČT graduje

Kdo hlasoval pro Berkovce a pro Matochu? Počet hlasů na výboru pro mediální záležitosti ukazuje, že …