V lázních se bude propouštět. Až čtvrtina lidí. Prý vražda

30.10.2011 13:04 | Zprávy

Kvůli zamýšlenému snížení úhrad čeká lázně propouštění. O práci by mohlo přijít až pětadvacet procent zaměstnanců. Uvedla to televize Nova.

V lázních se bude propouštět. Až čtvrtina lidí. Prý vražda
Foto: Hans Štembera
Popisek: Peníze - ilustrační foto

Připravovaná vyhláška ministerstva zdravotnictví od nového roku lázeňskou péči omezí a někteří klienti si budou muset na pobyt doplácet ze svého. Lázním tak ubude klientů a klesnou tedy i tržby.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: joh

Jan Jakob byl položen dotaz

Inflace

Vy fakt myslíte, že se můžete pyšnit nízkou inflací? Nebyla snad právě za vaší vlády rekordní v historii ČR? Uvědomujete si, že tím lidé přišly o dost peněz, kterých hlavně vlivem neustálého zdražování všeho mají čím dál méně už tak? Co jste proti té drahotě udělali?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jako „podvracení republiky“. Beran od Motoristů chce skoncovat s gumovým paragrafem

19:40 Jako „podvracení republiky“. Beran od Motoristů chce skoncovat s gumovým paragrafem

Konec gumového paragrafu. Je nutné ho zrušit či velmi důkladně zpřesnit, aby neumožňoval stíhání nep…