V německém Düseldorfu udělali zátah na síť pouliční kriminality. Chytili mimo jiné několik běženců

17.01.2016 19:02

Düsseldorfská policie na svých stránkách oznámila úspěšný zátah na nelegální přistěhovalce. Bylo prověřeno 290 osob, z toho 40 lidí zadrženo. A celá akce běží dál. Policie prověřuje možné pachatele krádeží a dealery drog. Důvodem k zátahu prý nebyly silvestrovské události.

V německém Düseldorfu udělali zátah na síť pouliční kriminality. Chytili mimo jiné několik běženců
Foto: wikipedia
Popisek: Německá vlajka.

Zátahu se v pátek večer zúčastnily na tři stovky policistů a to na několika místech současně. Strážci zákona prověřili herny, kavárny i kasino. Na inkriminovaných místech se podle informací německé policie scházeli možní pachatelé krádeží i distributoři drog. Činnost čtyř desítek zadržených osob je dál prošetřována.

Celou policejní zprávu najdete v němčině zde

„Důvodem k akci nebyly silvestrovské události, Jde o akci neustálého monitoringu určitých struktur,“ oznámil policejní koordinátor zásahu Frank Kubicky. Strážci zákona budou v podobných akcích pokračovat, neboť chtějí jasně zmapovat, kde se mohou zdržovat pachatelé trestné činnosti, jakou trestnou činnost pátrají a kolika nelegálním běžencům v jakých místech poskytují zázemí. Při zátahu bylo nalezeno např. několik kradených mobilních telefonů.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ten udavač se vysmívá i tobě. Práskač, mluví nějakou hatmatilkou. Na Václaváku to rozbalila Bára Štěpánová, ze záznamu si pouštěli slova o Babišově vězení

17:49 Ten udavač se vysmívá i tobě. Práskač, mluví nějakou hatmatilkou. Na Václaváku to rozbalila Bára Štěpánová, ze záznamu si pouštěli slova o Babišově vězení

REPORTÁŽ Ve 13. hodin v neděli 25. února odstartovala na Václavském náměstí v Praze demonstrace za S…