V pražském registru vozidel se dnes zpracovávají hromadné žádosti

20.07.2012 15:11 | Zprávy
autor: tan

Pražský registr vozidel dnes sice nemá úřední hodiny pro veřejnost, ale všichni jeho přítomní zaměstnanci v prodloužené směně zpracovávají hromadné žádosti, které byly na pracovištích přijaty od 2. července do včerejšího dne.

V pražském registru vozidel se dnes zpracovávají hromadné žádosti
Foto: Hans Štembera
Popisek: Policisté při silniční kontrole

Celkem se jedná o více než 2 tisíce žádostí o registraci či převod motorových vozidel, která byla podána formou hromadného podání. Tato podání není možné zpracovávat v době, kdy je otevřeno pro veřejnost. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Danění firem

Proč se prodej firmy nad 40 milionů nebude muset danit, ale nižší ano? Proč vůbec firmy od prodeje osvobozovat? Co takhle třeba zrušit nějaké nesmyslné daně co platí řada z nás? Proč jdete na ruku jen těm velkým?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Dohnali jsme lidovce nařčeného Thomasem Pauknerem

16:40 Dohnali jsme lidovce nařčeného Thomasem Pauknerem

Zájem anonymního investigativce pod značkou Thomas Paukner o ministerstvo životního prostředí za Pet…