V poslední době Pavel Novotný vynikl videem, ve kterém posílal Čechy do války, prohlašoval, že by je věšel a podobné násilné nápady, to všechno opepřené slovníkem, který by asi i ve čtvrté cenové skupině vedl ke zvednutému obočí. Za to už na něj míří dvě trestní oznámení. Kromě toho měl Pavel Novotný oplétačky i za urážení komunistických politiků.
A evidentně i politiků ANO. Jak vyplývá z rozhodnutí, které starosta Řeporyjí zveřejnil na twitteru, pátého září zaslal poslankyni Berenice Peštové z ANO dopis. A to na hlavičkovém papíře městské části. Mimo jiné v něm stálo „jste tak blbá, že byste neměla v žádném případě veřejně vystupovat“ a „s hlavou v estébácké miliardářově zlodějsko-psychopatické prdeli ignorujete elementární morální povinnosti“. Tento dopis zveřejnil na twitteru 2. září. Úřad Prahy 13 Novotného informoval, že dokazování bylo ukončeno.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPráce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.



