V září poslal Novotný sprostý dopis. Teď jsou tu následky. Nehezké

28.03.2023 14:50 | Ze sítí
autor: kas

V září starosta Pavel Novotný poslal poslankyni ANO Berenice Peštové dopis na hlavičkovém papíru, ve kterém ji „informoval“, že je „tak blbá, že by neměla v žádném případě veřejně vystupovat“. A po půl roce tu jsou následky. Dle úřadu Prahy 13 zřejmě Pavel Novotný spáchal přestupek. Ten se ovšem raději přirovnává k Janu Husovi.

V září poslal Novotný sprostý dopis. Teď jsou tu následky. Nehezké
Foto: Jan Rychetský
Popisek: Řeporyjský starosta Pavel Novotný

V poslední době Pavel Novotný vynikl videem, ve kterém posílal Čechy do války, prohlašoval, že by je věšel a podobné násilné nápady, to všechno opepřené slovníkem, který by asi i ve čtvrté cenové skupině vedl ke zvednutému obočí. Za to už na něj míří dvě trestní oznámení. Kromě toho měl Pavel Novotný oplétačky i za urážení komunistických politiků.

A evidentně i politiků ANO. Jak vyplývá z rozhodnutí, které starosta Řeporyjí zveřejnil na twitteru, pátého září zaslal poslankyni Berenice Peštové z ANO dopis. A to na hlavičkovém papíře městské části. Mimo jiné v něm stálo „jste tak blbá, že byste neměla v žádném případě veřejně vystupovat“ a „s hlavou v estébácké miliardářově zlodějsko-psychopatické prdeli ignorujete elementární morální povinnosti“. Tento dopis zveřejnil na twitteru 2. září. Úřad Prahy 13 Novotného informoval, že dokazování bylo ukončeno.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Radek Koten byl položen dotaz

Lékaři

Já si lékařů vážím a nemají to snadné. Už samotné studium a ta zodpovědnost. Na druhou stranu dost jistě vlivem médií sledujeme případy, kdy došlo k nějakému pochybení na straně lékařů. Je tak na jejich nahrávání opravdu něco tak špatného a nepochopitelného? Já teda mám s lékaři dobrou zkušenost, al...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

Ten pan Novotný., Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré DiskuseGDReichEU , 28.03.2023 16:34:04
Je chudák. Potřeboval by odbornou lékařskou péči přes kouli a fetování. Nutně.

|  11 |  0

Další články z rubriky

Zeptejte se Pavla. Babiše rozesmál novinář

16:28 Zeptejte se Pavla. Babiše rozesmál novinář

Premiér Andrej Babiš, který se ve čtvrtek účastní v Polsku Konference k obnově Ukrajiny, se krátce v…